Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan nehéz pótolni az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz pótolni az exeket a 25 alatti nőknél, akik már 4+ éve komoly kapcsolatban éltek együtt?

Figyelt kérdés
Sajnos engem üldöz a balsors. Eddigi 3 párom 4, 5.5 és 7 évig élt komoly párkapcsolatban, együtt éltek a volt párjukkal. Egyikőjüknél sem sikerült ezt az űrt pótolnom, max hónapokra, 1.5 évre elfelejtetni velük a volt párjukat. Rossz nőket fogtam ki, vagy én vagyok kevés?
2016. szept. 26. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Ezt én is rohadtul utálom, hogy a lányok nem kevés százalékából (jobb esetben) randin bukik ki, hogy hát ő még nincs túl valakijén.


Nem is az vesz ki rengeteg nőt a randipiacról, hogy éppen foglalt, hanem az hogy még évek után is valami exére gondol csak...

2016. szept. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
49%
A nők csak olyan férfiba képesek beleszeretni, aki legalább olyan jól (de inkább jobban) néz ki, mint az exük.
2016. szept. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Noblesse Oblige ***** válasza:
90%

Nagyon sok ember nem tudja hip-hop lezárni a régi komoly kapcsolatát. Meghatározó volt az életében. Elengedni a régit olyan, mint a gyász. De sokan nem jutnak végig rajta megrekednek az egyik fázisban. Nagyon ritkán esik meg az, hogy jön egy új szerelem és az mindent felülír.


De az emberek nem adnak időt maguknak arra, hogy elszakadjanak, feldolgozzák. Van aki a szakítás után évekkel még mindig a múlton kattog.


Én neked mint független fél, azt tudom mondani, hogy olyan lánnyal ne kezdj, aki frissen szakított. Olyan fél-1 év után esélyes, hogy az ember túlteszi magát a régin. (egészséges körülmények között) Ha pár hónapja volt csak, akkor sanszos, hogy búfelejtőnek kellesz.


A másik pedig az, hogy beszélgess velük az exről. Ahogy visszagondol rá, amit mond róla az árulkodó szokott lenni, hogy hogy is áll hozzá. Van aki idealizálja. Ezt kerülni kell. Ahol az ex egy tökély volt. Mert te örök árnyéka maradsz. Aztán van a flegma, aki szűkszavú és csak a vállát húzogatja. Ez is azt jelzi, hogy nagyon bántja a dolog. Még valamilyen formában ott az exe vele. Aztán ott van a gyűlölködő, hát a szeretettől csak egy hajszál választja el, szóval ő sem lesz a te embered.


Az lesz a jó, aki vagy semleges/közömbösen/tárgyilagosan tud róla beszélni. Esetleg lesznek kis érzelmei de ez az emlékeknek szól és nem a személynek.

2016. szept. 26. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 E.Gábor85 válasza:
Nincs veled semmi baj. A női agyban vagy egy szihés blokkoló ami évekre képes eltárolni az exének az emlékeit. Ha a másik oldalról nézzük akkor igen kevés vagy, mert nem hasonlítasz az exre (tettek, illatok, feromonok stb).
2016. szept. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Azért pont, mert az exeket nem kell pótolni. Nagyon sok ember tényleg úgy fog bele egy kapcsolatba, hogy még nincs túl az előzőn mondván úgy könnyebb, pedig nem az. Sokan azt várják, hogy az új kapcsolat majd ugyanolyan lesz mint a régivel és majd milyen jó lesz, pedig nem lehet semmi sem ugyanaz hisz te más személy vagy más tulajdonságokkal. Te se az exet akard pótolni, hanem az akarj lenni, akivel boldogan le tudja élni az életét. Már 4 év is hosszú idő, ezt nem lehet csak úgy pikpakk feldolgozni. Persze van olyan is, hogy valaki már a kapcsolat alatt sem érezte jól magát és nyilván akkor úgy könnyebb, de ezt tényleg abból szűrheted le, hogy hogyan beszél az exről.
2016. szept. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egyszer kétszer alátett Mr. Minister és azóta ez a mérce.

Te kevés vagy ezeknek a nőknek. Ők pedig kevesek Mr. Gazdagnak.

2016. szept. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!