Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Létezik olyan lány aki benne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan lány aki benne lenne nyitott kapcsolatba?

Figyelt kérdés

Helyes sportos izmos pasi vagyok a nők nagyon kedvelnek. Talán emiatt képtelen vagyok hűségre mert érzem hogy nagyon sok nővel lehetek.

Viszont vágyok társra érzelemre szeretetre.

Eddigi összes barátnőmet megcsaltam vagy szeretőt tartottam stb. Ezért már elegem van a sumákolásból és nyílt kártyákkal szeretnék játszani így közel a 35höz. Ezért jó lenne olyan nő aki szeret stb. de megérti hogy férfi vagyok


2016. szept. 24. 11:52
 1/5 anonim ***** válasza:
41%
En noises fiu vagyok es benne vagyok popoba
2016. szept. 24. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

De ha egy igazán szép nő lenne a barátnőd, akkor te is el tudnád neki nézni, hogy más férfiakkal is lefekszik?

Mert te éppen az ellenkezőjét állítod annak, amit szoktak mondani: a nőnek a megcsalás, ha érzelmileg kötődik valakihez a társa, egy férfinek pedig a megcsalás, ha fizikálisan. Tehát te nem bánnád, ha a barátnőd másokhoz is kötődne így?

(Nem ítélkezem, nekem is vannak/voltak ilyen gondjaim!)


N/25

2016. szept. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szerintem ha engem szeret akkor nem zavarna
2016. szept. 24. 12:53
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól, hogy férfi vagy, még nem kell minden nővel lefeküdnöd, mert szerinted ezt megteheted.
2016. szept. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
en szeretnelek. 1. vagyok
2016. szept. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!