Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A magyar pasik a leghelyesebbe...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A magyar pasik a leghelyesebbek Európában vagy akár a világon? Túl sok jó pasi él itt, vagy miért érzem magam külföldön sokkal piacképesebbnek?

Figyelt kérdés

Eddig elég sok helyen voltam már külföldön, környező országokban mindenhol (Szlovákia, Ausztria, Románia, Horvátország, Szerbia, Ukrajna, Szlovénia), ezeken kívül még Németország, Anglia, Svájc, Egyiptom, Tunézia, Oroszország, Olaszország, Franciaország, Málta és Írország


És mindegyik, ismétlem MINDEGYIK külföldi országban, még Olaszországban is (ahol állítólag helyes pasik élnek), egyszerűen én voltam az egyik leghelyesebb. Pedig Magyarországon csak egy átlagos, kicsit átlag feletti pasinak számítok. Még szó szerint azt is megkérdeztem Milánóban egy pincér csajtól, hogy hol vannak az olasz macsók? Mert valahogy én sehol sem látom őket, csak ronda nyomi pasik voltak...


De ez rendre így volt minden más országban, máshol megnéztek, rendesen megbámultak a nők. Ebben az országban túl sok a jó pasi? Vagy miért van az, hogy itthon egy szürke egér vagyok? A nők meg bezzeg nem valami szépek, a külföldiek szerintem átlagban sokkal szebbek, de úgy komolyan.


A magyar pasik a legjobbak a világon?


2016. szept. 20. 15:38
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
65%

szerintem messze nem a magyar férfiak a legszebbek. vagyis inkább úgy mondanám, hogy nincs olyan sok szép férfi itt, mint külföldön. magyar férfiak egyszerűen nem foglalkoznak a külsejükkel kb. nyilván nem is teheti meg mindenki, hogy szépségápolásra vagyonokat költsön, de azért sokkal több jó nőt látok bármerre megyek, mint férfit magyarországon...

Meg azért a romániai férfiakat pl nem nehéz felülmúlni... :D

2016. szept. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Meg milyen (úgymond) célból szépek? Testiség? Mert kultúrát, hagyományokat te nem fogsz összehasonlítani. Szóval lehet kufircolna veled egy egyiptomi nő, de az is lehet, hogy ennél többet nem, mert te nem vagy egyiptomi. Érted mire gondolok. Szóval hibába vagy sármőr magyar, hogy ha nem képviseled azokat a kultúrákat, hagyományokat, amire egy másik nemzet nője vágyik.
2016. szept. 20. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
itt nem arról volt szó, hogy összejönnének-e vele, akarnának-e párkapcsolatban lenni vele, hanem hogy hogy néznek ki. ennyi.
2016. szept. 20. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

:D Miért fontos, hogy hogy néznek ki, ha nem azért, hogy lefeküdne-e, összejönne-e?

Kit érdekel hogy néznek ki más nemzet női, ha nem akarnék tőlük még egy sziát sem, vagy feléjük még egy sziát se. Miben befolyásol az engem, hogy ha egy finn nő szebb, mint egy magyar.

2016. szept. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Lehet én nem ugyanazokat a magyar pasikat látom? :D Külföldön igaz nem sokat voltam de országon belül utazgattam és nem sok jó pasival találkoztam. Én egy átlag fölöttinek mondott csaj vagyok de csak a nagyon alja kategória próbálkozott. De lehet csak én látom rosszul a dolgot és ők a jó pasik :D 21/L
2016. szept. 21. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

ki mondta, hogy befolyásolnia kéne, hogy máshol szebbek a nők vagy férfiak?

miért ne figyelhetném meg, hogy egymáshoz képest mennyire szépek a férfiak vagy a nők? mindenféle szándék nélkül. szexet mellőzve...

2016. szept. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!