Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 25 évesen még szűz vagyok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 évesen még szűz vagyok. Még is hogyan ismerkedhetnék meg így egy férfival?

Figyelt kérdés
Én nem szeretnék a szexről beszélni, csak ha már járunk. Emiatt elég rosszul is érzem magam, de hát elég szerencsétlen vagyok párkeresés terén.
2016. szept. 13. 21:17
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, hány randid volt összesen?
2016. szept. 13. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
25%
De azért ide sírod ki minden nap a hülyeségeidet.
2016. szept. 13. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Másnak se könyebb nekem se ugy alakul e téren az életem ahogy szeretném de ez van. Beletörödtem hogy majd lesz valahogy de nem töröm/frusztrálom magam ilyenekkel mert minek nem ér annyit. Dologozok amikor csak lehet és probálok nem sokat magamban lenni mert még elgondolkozok hova is kerültem mit is értem el az életben és ezt nem igen akarom. De a GYK segít foglalkozhatok más dolgaival egy kicsit és még szorakoztató is. KÖSZÖNÖM GYK
2016. szept. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
50%

Jajj, ez a "nem szeretnék a szexről beszélni, csak ha már járunk" olyan mintha magad alatt vágnád a fát. Sőt.. nem is. Mintha a bolygót vágnád magad alatt.

Nekem nagyon fontos, hogy megismerjem a nőt. Ha nem tudok semmit a szexualitásáról, mert perverz állatnak néz, ha erről kérdezem, akkor elkönyvelem prűdnek, és keresek mást...

2016. szept. 13. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy elveszíted, nem lesz semmi más. Ha szűz vagy, attól még találsz párt.
2016. szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 Noren1989 ***** válasza:
Próbáld újra. Mi is ezt csináljuk, csak mi nem rejtjük véka alá a perverzióinkat sem...pl szeressük a szüzeket, kecskéket, stb.
2016. szept. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
43%
Még érettlen vagy...
2016. szept. 13. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
Nyugi, a papok is b-asznak a zárdában, csak fel kell venned egy apácaruhát hozzá. :D
2016. szept. 13. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
50%

Szerintem ez egyáltalán nem probléma, bár kinek mi. Normális a felfogásod, visszafogottabb vagy. Nem kell csak azért megváltoznod mert azt hiszed akkor ha nem önmagad vagy majd jobb lesz. Egy erőltetett viselkedésforma által esetlegesen szerzett kapcsolat nem hiszem ,hogy hosszú életű lenne.


Randik alatt szerintem sem biztos ,hogy jó ha a fő téma a szex.


Mindenkinek más a jó, te így gondolkodsz, hasonlót keress.

2016. szept. 13. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Össze kell akadni egy normális emberrel és kész. én pl reménykedem benne, hogy akivel összehoz az élet ezután nem egy széthasznált kiégett rongydarab. 25/f
2016. szept. 14. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!