Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Veletek is előfordult már,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Veletek is előfordult már, hogy pokolian vágytatok egy társra, de közben meg mégsem tudtatok belekezdeni egy kapcsolatba?

Figyelt kérdés

... hogy szinte bele őrűltök a magányba. De valahogy egy kapcsolatba nem tudtok, akartok, mertek, ' nem lehet' belevágni..!

.. Egyrészt, folytogat a magány.. !! Másrészt, félek, hogy elszalasztok valami/ valaki fontosat!!

De egyszerűen úgy érzem, hogy nem vagyok kapcsolat képes!! ( Több okból ) !!



2016. aug. 23. 22:15
 1/7 anonim ***** válasza:
velem nem ilyen drasztikus a helyzet de hasonló, csak én a munkám miatt, hamarosan le fognak építeni és el akarnék költözni ha ez megtörténik és emiatt nem akarok összejönni senkivel se, szar lenne otthagyni, vagy képtelen lennék otthagyni.
2016. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan! Most is így érzek. Annyira mennék, menekülnék bele, de nem tudok. Úgy érzem, most kell még kitombolnom magam, mert később már nem lesz rá lehetőségem és nem szeretném a családot szétrombolni majd. De ez sem megy.
2016. aug. 23. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23 éve érzek így... :D
2016. aug. 23. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

7 év depresszió alatt így voltam vele, hogy féltem a csalódástól, nem mertem kapcsolatot kezdeni, de közben nagyon is vágytam rá...


23F

2016. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Hasonlóképpen vagyok....jelentkező is lenne rá. De valamiért nem érzem magam elég jónak hozzá Vagy inkább úgy fogalmaznék, hogy mivel most rengeteg dolgot le kell zárnom az életemben...családi problémák. Jobb is, hogy nincs. Mégis iszonyatosan vágyok valakire. Csak párkapcsolatban valahogy mindig a *rosszfiúkat* is fogtam ki. Nem voltam valami tudatos és így elég szar visszagondolni rá, hogy mennyire idióta voltam. De előbb helyre jövök most. Talán jobb is így, hogy nincs senkim. Majd a következő kapcsolatomnál ....talán más lesz :)

A lényeg, hogy sok sok sok sok kitartás kell ehhez.

23N

2016. aug. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én is így érzek most. Pár hónapja szakítottam a barátnőmmel és azóta nem is merek párt keresni, mert félek, hogy nem felelnék meg senkinek, ugyanakkor nagyon magányos vagyok, nincs senkim.

22/F

2016. aug. 24. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is szintén.

Annyit bántottak már, nem akarom újra átélni. :/

Azon kívül, hogy a nap 16 órájában gondolkozok, hogy kell valaki.


16/f

2016. aug. 24. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!