Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Honnan tudjam, ha valaki arra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Honnan tudjam, ha valaki arra vár, hogy irjak neki?

Figyelt kérdés

Sosem tudom eldönteni, hogy keressem-e a pasit, mert nem akarok a terhére lenni, ugyanakkor volt már olyan többször is, hogy amikor ráírtam, nagyon megörült nekem.


Hogyan lehet ezt valahogy megérezni?


2016. aug. 9. 18:34
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy.

Ez semmitől sem függ.

Amikor szeretnél akkor írj neki.


Csak egy dolog van, hogy ha 20-ból 20x mindig te írtál neki elsőre akkor várd meg h ő keressen.

2016. aug. 9. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Úristen! Erre van valami szabály nőknél... ha mindig én írok nőnek nálam úgy jön le... untatom, nem akar velem beszélni, lesz.r, és nem csak én gondolom így.... ÍRJ MÁR NEKI TE IS ÖRÜLNI FOG, AHOGY TE IS ÍRTAD....
2016. aug. 9. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nem hinném, hogy a terhére lennél. Ha örül az egyértelmű jel, örül neked. De általában a srácok kezdeményeznek. Én úgy szoktam járni mostanában, hogy ha egy lány azt mondja nekem, "majd írok" abból nem lesz semmi...ezek internetről megismert lányok.
2016. aug. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha érzitek, hogy szimpik vagytok egymásnak, akkor írj neki bátran, bizti örülni fog neki és vissza is ír, csak mértékkel, ne nyomulósan.
2016. aug. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Most képzeld el, hogy ránk, srácokra van hárítva _minden_ kezdeményezés, _minden_ ráírás _mindig_. Ha neked ennyi ekkora dilemmát okoz, nekünk mégis mennyit okozhat?
2016. aug. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Írj! Jó lesz majd meglátod! :)
2016. aug. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!