Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy tudnék össze jönni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Prométeum kérdése:

Hogy tudnék össze jönni egy Pásztor Annához (Anna and the Barbie énekesnője), vagy egy Lady Gagáhóz hasonló nővel össze jönni?

Figyelt kérdés
Most jelen pillanatban megszokásából kényszerhelyzetből elvagyok egy 46 éves nővel, minimálisan visszafogottan szeretem egy helyben topog a kapcsolat,nincs is részemről mély lelik kötödés,ha nem jutunk előrébb lehet hogy prostit keresek. Leginkább egy avantgárd lány passzolna hozzám,mert én is elégé avantgárd csodabogár vagyok. Általában szembe megyek az árral és kilógok a sorból elégé magányos farkas vagyok legtöbbször.

2016. aug. 4. 15:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Külsőre kell olyan? Sikátor,lepukkant kocsma, elhagyatott épületek. Minden hely ahova normális ember nem jár. Már ne is haragudj,de akinek ilyen nő kell elég igénytelen. Undorító mind a kettő nő
2016. aug. 4. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem néznek ki undorítóan, ez is csak a show része direkt sminkelik ki erősen magukat, direkt, használnak, maszkot jelmezt, sok sminket stb hogy így még érdekesebbek legyenek. Vízöntőknek valók , szerintem nem látod a fától az erdőt, egyébként belsőleg értettem leginkább, de nem gond a külső sem . Amúgy a rocker, goth metálotok és az alternatívabb csajok között is akadhatnak ilyenek csak ott sok a közönséges nő. Az a lényeg hogy extrém csajra gondoltam akár még Karafiáth Orsolya sem lenne rossz.
2016. aug. 4. 19:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Összefutsz vele a Tescoban, segítesz neki dinnyét választani, elkéred a telefonszámát és már sínen is vagy.
2016. aug. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Lehet hogy konkrétabban kellet volna fel tennem a kérdést, mert így nem hiszem hogy igazán részlet gazdag, kifejtős választ kapok úgy hogy lehet hogy majd más formátumban újra felteszem ezt a kérdést
2016. aug. 5. 17:37
 5/5 anonim ***** válasza:
Már alig várjuk!
2016. aug. 5. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!