Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Társkeresön egy hete már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Társkeresön egy hete már beszélgetek egy csajjal. Elhívtam randira de elég el foglalt. Már nem is tudom mit irjak neki. Lehet hogy hagyni kéne az egészet? Fogalmam sincs mit lehet írni?

Figyelt kérdés
2016. aug. 2. 08:09
 1/4 Diavolino44 ***** válasza:
48%
Beszélj le vele egy randidopontot es kész, utána max par percet naponta. Mar bocs, de ne vesztegessd feleslegesen az idodet, azt sem tudod ki ez a lany ha egyáltalán lany-e. Amugy a második lépés nem a randi, hanem a facebook.
2016. aug. 2. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Pár mondatot szoktam csak írni neki.De most már fogalmam sincs mit írjak.
2016. aug. 2. 08:23
 3/4 anonim ***** válasza:
60%
Nem az a gond, hogy mit írj, mert írni annyi mindenről lehet (szerintem). A gond ott van, hogy azt a választ kaptad, hogy "mostanában elfoglalt". Szerintem ha valaki találkozni akar, akkor szakít rá időt. Ha sehogy sem megy, akkor pedig megírja legalább azt, hogy mikor lesz rád ideje. Ha soha, akkor nemigazán értem, miért keres társat...
2016. aug. 2. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a francba. Amelyik szekér elment..
2016. aug. 2. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!