Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egyedül maradhat. Ez már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyedül maradhat. Ez már örökre így marad?

Figyelt kérdés

1 hónapja szakított velem a barátnőm 5,5 év után. Próbáltam helyrehozni, de nem sikerül. Elfogadom, próbálok továbblépni, bár nagyon nehéz.


27 éves vagyok. Voltak kapcsolataim, külsőre nem vagyok egy bányarém.

Viszont sajnos a kezdeményezés nálam elég halott ügy. Eddig minden kapcsolatom esetében a lány kezdeményezett nálam.


Sajnos most a lakhelyemen és munkahelyemen nem igazán tudok lányokkal ismerkedni és a fentebb említett okok miatt nagyon félek, hogy egyedül fogok maradni.....


Mit tudnék tenni, hogy könnyebben tudjak ismerkedni?


Köszönöm a válaszokat.


2016. aug. 1. 09:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Igen így egyedül maradsz ha nem kezdeményezel! De hogy akarsz párt ha semmit se teszel. Várod a sült galambot a szádba? Oké elhagyott adj időt magadnak kicsit szusszanj azt vágj bele! Ha itt siránkozol úgy semmid és senkid nem lesz. A lányoknál az önsajnáltatás nem megnyerő dolog
2016. aug. 1. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

igen egyedül maradhatsz. és? összedől talán a világ? hiszed vagy sem, egyedül is lehet élni!


Amúgy meg 1 hónap után mégis mit akarsz?

2016. aug. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem sajnáltatom magam. Csak tudom, hogy nagyon félénk és nem merek kezdeményezni (félek, hogy lepattintanak) plusz amit írtam, hogy sajnos nem mozgok olyan közegben, ahol lányokkal tudnék ismerkedni.
2016. aug. 1. 09:49
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem akarok még ismerkedni. Ez egyértelmű. Csak tudom, hogy ha majd eljön az idő, akkor bénázni fogok :-)
2016. aug. 1. 09:51
 5/7 anonim ***** válasza:

"Mit tudnék tenni, hogy könnyebben tudjak ismerkedni?"


Ismerkedj könnyebben :-P

2016. aug. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez igaz utolsó :-) Csak a mikéntjét nem tudom.
2016. aug. 1. 10:01
 7/7 anonim ***** válasza:
Ez a félek, hogy lepattintanak dolog hülyeség. Ha nem próbálkozol esélyt sem adsz a dolognak. Persze nyilván nem azt mondom, hogy az első lány akit leszólítasz rögtön a nyakadba ugrik majd, de ha próbálkozol előbb utóbb úgyis lesz majd valaki akinek szimpatikus leszel. Attól meg ne félj, hogy "lepattintanak" mert akkor mégis mi van? A világ nem dől össze tőle és te is tudsz a helyzetből tanulni és fejlődni. Én is elég félénk személyiség vagyok, nagyon nehezen kommunikálok ismeretlen emberekkel. Egy olyan társaságnál, ahol nem ismerem annyira az embereket, régebben meg sem bírtam volna mukkanni, csak ültem ott folyton mint egy kuka, ha kérdeztek válaszoltam, de ennyi. Most ezen megpróbálok változtatni úgy, hogy próbálok nem azon agyalni, hogy mit fognak gondolni rólam, ha kimondom amit gondolok, csak egyszerűen fogom magam és bármennyire is félek kimondom. Ez azért is jó dolog, mert egy idő után te is belátod majd, hogy fölöslegesen aggódsz ilyen kis hülyeségeken és könnyebben megy majd.
2016. aug. 1. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!