Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tanácsolják itt sokan,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tanácsolják itt sokan, hogy első randin csókol-jam (juk) meg a nőt?

Figyelt kérdés
Nekem ebből az éven két konfliktusom is volt. Tök jó volt a randi, jókat beszélgettünk. Érdeklődött. A végén meg akartam tenni és ki volt akadva. Hogy ő nem akart tőlem semmit, csak szép csendben elköszönni. A másiknál dettó. Már félek randizni menni. 29 F. De volt olyan is, hogy 2. ra sem csókoltam meg, és mondta, hogy neki nem kellenek fatökűek. Inkább dögöljön meg egyedül az ember, komolyan mondom, mintsem kiigazodni rajtuk és a hülye, megfejthetetlen jelzéseiket.
2016. júl. 24. 13:40
 1/9 anonim ***** válasza:
63%

Érdemes szerintem randi előtt legalább 1-2 hétig levelezgetni, skype-olni a leendő partnerrel, hogy megismerd és el tudd dönteni, hogy van-e értelme egyáltalán találkozni vele.


20 fölött azért elég gáz, ha pl. a nő ellenkezik az első randin amiatt, hogy te meg akarnád csókolni. Felnőtt emberek lévén azért szerintem érettebben kéne viselkedni. Ha meg nem vagy neki szimpi, akkor nem kéne veled találkozni.


Olyan gyerekesnek tartom, hogy jaj, most még ne, ne legyél ennyire nyomulós...stb. szövegeket. Tizenévesen még elnézhető ez a viselkedés, de 20 fölött inkább menekülj az ilyen lányoktól, akik éretlenül viselkednek.

2016. júl. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ha kapcsolatról van szó, akkor én sem csókolózom az első randin. A másodikon ideális. Legközelebb kérdezd meg hogy megcsókolhatlak? Úgyis látod a nőn, hogy mennyyire nyitott.
2016. júl. 24. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Legalább csókolózzál, ha már randi. Második randi úgy sem lesz.
2016. júl. 24. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
92%

Azért tanácsolják, mert nekik férfiként már bevállt ez a taktika, vagy nôként szeretik, ha a számukra szimpatikus férfi már az elsô randin lép, viszont annyi természetes intelligenciájuk már nincs, hogy belefondoljanak, hogy minden ember más, így ami nekik / náluk bevállik, az másnál nem biztos.

Van, akinek a csók egy intimebb dolog, amihez kell egy olyan közelség, ami nem egy darab randi után fog kialakulni - másoknál meg sokkal inkább az intimitás kiépítésének az eszköze, szóval ott meg az lenne az elvárás, hogy legyen minél elôbb, mert azt értelmezik úgy, hogy te tényleg akarsz is valamit tôlük.


És igen, neked elvileg mindezt egy kb. vadidegen ember "jelzéseibôl" kéne kiolvasnod - ami egy lutri.

Szóval mivel csak találgatni lehet, szerintem le kell sz.rni a "jelzéseket", tedd egyértelmûvé, hogy te komolyan akarsz valamit a nôtôl, de haladj a saját ütemedben.

2016. júl. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
95%

Ahány ház annyi szokás.

Én semelyik első randin sem engedtem, hogy megcsókoljanak.

Számomra ez a komolytalanság vagy a görcsös párkeresés jele.

2016. júl. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Kizárt, hogy első randin smároljak vele. Nekem az első randi nem erről szól. testiségre ráérünk később, az tanulható, de a viselkedés már berögzött dolog, az nem tanulható/fejleszthető.



Amúgy meg örülj neki, hogy előbb leküldtek. Ha hagyja a csókot, és utána küld el, az fájóbb dolog. (volt már benne részem)


F

2016. júl. 24. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem erre nem statisztikákat kell gyártani, meg sztereotípiákat felállítani, hanem rá kell hangolódni a másik félre, elkapni az ő hullámait arról, hogy ott van annak a csóknak a helye, avagy sem.

Igen, ha valaki szimpatikus és úgyérzem, hogy ezt éreztetem is vele, akkor fatökű benyomását kelti, ha második és harmadik randin sem csókol meg, hiszen várom, hogy megtegye, vágyom rá.

Ha valaki nem szimpi, akkor nyilván nem esik olyan jól a közeledése és el is utasítom.


Azt viszont egyértelműen szeretem ha nem próbálkozik valaki rögtön az első randin, kivételt képez ez alól az, ha valakit már ismerek.

2016. júl. 24. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet, hogy nem voltál nekik szimpi, nem éreztèk jól magukat veled stb. Igazából 1000 oka lehet, felesleges fejtegetni. Az a baj, hogy neked a testbeszédből kellene kiolvasnod, hogy akarnak-e tőled valami vagy sem. Ha a neten ismerkedsz akkor pláne ne csüggedj, ott 80%-ban defektes emberek vannak, szoktam hallani barátaimtól milyen "nőket" fognak ki.

Igazából ha nekem szimpatikus valaki azt igyekszem a tudtára adni egy mosollyal vagy bármivel ami még nem túl nyomulós.

De azt megpróbálhatod a randi alatt, hogy párszor megérinted, átkarolod, megsimogatod a kezét stb. Ez még nem nyomulás, de látni fogod, hogy hogy reagálnak rá. Ha nem húzódik el vagy vág pofákat vagy valami, akkor nyert ügyed van. Mindenesetre ha lesz 2.randi akkor érdemes lenne akkor megcsókolni, ha első alkalommal pozitív visszajelzést kaptál.

28N

2016. júl. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

"Igen, ha valaki szimpatikus és úgyérzem, hogy ezt éreztetem is vele, akkor fatökű benyomását kelti, ha második és harmadik randin sem csókol meg, hiszen várom, hogy megtegye, vágyom rá. "


Érdekes hozzáállás.

Miért veszed ennyire természetesnek (és ahogy tapasztaltam, a legtöbb nô így van vele), hogy csak azért, mert te már jeleztél neki, hogy megcsókolhat, akkor neki meg kéne csókolnia?

És miért lenne attól fatökû, ha nem így tesz?


Simán lehet, hogy

a.) lehet, hogy te egyértelmûnek vélted a jelzéseidet, de ô meg nem

b.) ô alapból olyan típus, aki már csak akkor szeret csókolózni, ha már tényleg vannak érzések is mögötte - és a 2. vagy 3. randi ehhez még kevés

c.) az addigi randikon addig nyújtott teljesítményeddel még nem gyôzted meg, hogy tényleg akar-e téged.


A nôk számára az tényleg egy ennyire fel sem merülô koncepció, hogy attól még, hogy ti már szívesen megcsókolnátok a másikat, attól még a másik egyáltalán nem biztos, hogy úgy érzi, hogy ennek eljött az ideje?

Vagy az a teljesen elképzelhetetlen idea, hogy a pasinak is van szavazati joga ebben, nem csak a nônek?

2016. júl. 24. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!