Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ilyen pasiknál mekkora közdele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen pasiknál mekkora közdelem van? Mekkora a verseny?

Figyelt kérdés

Helyes 185 feletti sportos izmos, magabiztos, határozott, domináns felső vagy középvezető, min. 800 ezer nettó bér, saját jó kocsi, saját ház Budán.

Egyáltalán vannak ilyen csúcs férfiak? Vagy ilyen férfi nem is létezik?


2016. júl. 21. 18:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Ez a csúcs férfi szerinted? Elég hiányos lista.
2016. júl. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Ez csak a felszín! Ettől még nem esek hasra nagyon.


Igen, létezik ilyen, de biztos nem te vagy az kérdező, te csak álmodhatsz ilyenről, mert lusta vagy tenni azért, hogy sikeres legyél! Csak sírsz itt, mert nincs jobb elfoglaltságod!

2016. júl. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Valaki magyarázza meg nekem, hogy mi ez a 185 centihez való ragaszkodás?:'D Nem mindegy, hogy 179-180-184 centi valaki?:D
2016. júl. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Felső vezető? Akkor nagyon rosszul fizetik meg. Bár, lehet negyedévente 5-10 milla jutalommal kompenzálva van.

Igen, 185 valaki, vagy törpe, törpe fizuval.

Na és hol gondolod, hogy küzdenek? Szép nagy réten kardal, lándzsával? Na és, küzdelem halálig?

2016. júl. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Karddal küzdenek, közben futnak, azért van verseny. Már amikor ráérnek, mert ugye főállásban felsővezetékek.
2016. júl. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ez már megint egy olyan fiú (mert férfinek nem férfi) kérdése, aki azt hiszi, hogy ha sokat keresne, meg magas lenne, akkor ölnék érte a nők magukat...
2016. júl. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
7es: igen. Ezért nem jut el egyről a kettőre.
2016. júl. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Haveroknak szoktam erre azt válaszolni, hogy sokat keresek, sportos vagyok, magas is (ok, ennyire, mint a kérdező leírt azért nem tökéletes :)), és még sincs párom... Gondolják, ha csak ezen múlna, akkor egyedül lennék?
2016. júl. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
800 ezer, az semmi,annyit én is keresek, de sajnos csak 140 körül találok :)
2016. júl. 21. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nagy a közdelem ölik ögymást. A verseny mög mégnagyobb. Nem tudom egyébként ebben a kérdésben konkrétan mire gondolsz.
2016. júl. 21. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!