Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért olyan hihetetlen hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan hihetetlen hogy egy nő egy csúnya férfinek a6személyiséget szerette meg?

Figyelt kérdés
Ha egy csúnya pasit meglátnak csinos nővel akkor6csak érdekeket keresnek. Pl biztos pénze van ha kiderül hogy nincs akkor biztos nagy a szerszáma vagy kétségbe van esve vagy gyereket akar már stb.. Csak érdek kapcsolat lehetséges abban a hitben van sok ember. Mi ez általánosítás?
2016. júl. 16. 23:48
 1/10 anonim ***** válasza:
Egyszer ezt én is elhittem. Életem legnagyobb hibája van. Azóta is össze vagyok törve.
2016. júl. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*volt
2016. júl. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nem hihetetlen összesen 10 évet voltam kapcsolatban 2 nagyon szép lánnyal, és bár nem tudom pontosan, hogy mit szerettek bennem, de hogy nem a jóképűségem az fix ;)
2016. júl. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%
Az effajta sztereotípiának ezért szokott lenni némi alapja, nem igaz?
2016. júl. 17. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nem is tdom... Mindig úgy érzem olyankor hogy vaami "bónusz" tényező van, mint pénz vagy ilyenek. Lehet nem, de én arra gondolok. Meg arra, hogy bár jó megvannak a szexuális örömök a nő esetében nem a "ronda" fickóval történnek. El sem tudom képzelni, hogy még akár egy "csak" annyira ronda emberre is "gerjedne" egy nő is, mint amilyen én vagyok. De lehet csak nagyon szűk mezsgyén mozgok...
2016. júl. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem hihetetlen, csak ritka!
2016. júl. 17. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egyszer egy tudathasadásos barátom, nála 14 különböző személyiséget számoltam össze, de nem volt mind annyira szimpi.
2016. júl. 17. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Azért hihetetlen, mert 22 év alatt még egy ilyet sem láttam. Minimum az átlagos külső.
2016. júl. 17. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Azért, mert soha az életben nem találkoztam még ilyennel.
2016. júl. 17. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nincs csúnya férfi! Csak igènytelen szaralak!
2016. júl. 17. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!