Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok az alábbi konkrét felvetésekről?

Figyelt kérdés

Volt egy újabb, X+1-edik kérdés arról, hogy mi a férfiaknak a bajuk a nők többségével, és a 11. válasz elég konkrét dolgokat is írt arról, hogy milyen példákra gondol akkor, amikor azt írja, hogy azt várná el egy nőtől, hogy

"az ismerkedés során egyenlő félként kezel, megadva ugyanazt a tiszteletet, udvariasságot, figyelmességet, és belefektetve ugyanazt energiát és lelkesedést, amit én is."


http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__randiz..


A válaszban elvárt dolgokkal mennyire tudtok azonosulni, átérezni, egyetérteni?



2016. júl. 16. 15:19
 1/9 anonim ***** válasza:
Csak átfutottam, amit írt, mert jól kifejtette a gondolatait, ami nem baj, persze. Elsőre szimpatikusak az elképzelései. Mondjuk én nem nagyon ismerkedtem neten, mostanában meg egyáltalán nem, mert kapcsolatban élek. Arra nem is tudok mit mondani, nem sok tapasztalatom van. A többi rész tetszett, hasonlóan gondolkodom én is.
2016. júl. 16. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen korrekt, szerintem jó a hozzáállásod. Nem könnyű az ismerkedés az biztos. Kívánom, hogy járj szerencsével!
2016. júl. 16. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Azt gondolom, amit ő is ír: "A durva az, hogy ez most hosszúnak meg részletekbe menőnek hathatott, de egyrészt teljesen alap dolgokról van szó, másrészt semmi olyan nincs benne (vegyük komolyan a másikat és az alap tiszteletet adjuk már meg neki), amit fordítva a nők ne várnának el a férfiaktól.

"

2016. júl. 16. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem olvastam teljesen végig, csak át futottam a hozzászólást. Tényleg nagyon kifejtette a véleményét. Egyetértek vele. Szerintem is mindkét félnek tennie kell a kapcsolatért, hogy az kialakulhasson. Az igaz, hogy kezdeményezni nem nagyon lenne merszem, viszont azután már én is ugyanúgy keresem, érdeklődöm.

21/L

2016. júl. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyetértek velük.
2016. júl. 16. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
De ha ezekkel mindenki ennyire egyetért itt a neten, akkor a valóságban miért nem így szokott mûködni?
2016. júl. 22. 08:48
 7/9 anonim ***** válasza:

Öten írtuk, hogy egyetértünk a gondolataiddal.

1. A valóságban nem velünk találkoztál.

2. Fogalmunk sincs, miért nem működik neked, nem látunk a randipartnereid fejébe és azt se tudjuk, hogy szoktak zajlani az ismerkedéseid.

2016. júl. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

1/a.) nem is feltétlen nektek szólt a kérdés - a hsz. kiírásával egy idôben ki is emeltem a kérdést.

1/b.) attól még, hogy állításotok szerint nektek ezek természetes dolgok, attól még simán lehet ötletetek (legalábbis nôként valószínûleg több, mint nekem), hogy a budapesti 20-30as értelmiségi lányok körében ez miért nem jellemzô (statisztikailag közel reprezentatív minta alapján).


2.) mivel itt a másikhoz való alap hozzáállásról van szó, így az kb. lényegtelen, hogy én mennyire vagyok ügyes a randikon. Egyébként érdekes módon olyanoknál is tapasztaltam ezt, akiknek amúgy bejöttem.

2016. júl. 22. 21:33
 9/9 anonim ***** válasza:
Bocs, a kiemelést nem láttam. Attól pedig, hogy nőnek születtem, sajnos nem feltétlenül leszek közelebb nálad - vagy legalábbis nem sokkal - más nők észjárásához. Ha így lenne, szívesen és könnyen segítenék.
2016. júl. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!