Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nagyon kevés az ilyen nő?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon kevés az ilyen nő? Léteznek még ilyen nők?

Figyelt kérdés
Van egy haverom kis félénk csendes és elhízott tehát nem macis azaz pocak toka stb. Van egy barátnője szerintem -tök szép csinos igaz teljesen egyszerű ruha soha semmi smink. De látszik rajta őszintén semmi érdek nélkül szereti a barátját mindig búj hozzá stb. Pedig anyagi gondjai vannak a fiúnak. A lány egyébként is ilyen önzetlen stílus mert mindene a munkája azaz down kórosokkal foglalkozik
2016. júl. 11. 07:07
 1/7 anonim ***** válasza:
41%
Lehet szánalomból van vele
2016. júl. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
1. Nyilván elképzelhető de szánalomból az ember tuti nem csókolgatja így a másikat. Szóval szerintem kicsi az esélye
2016. júl. 11. 07:31
 3/7 anonim ***** válasza:
29%

ha ilyen beteg emberekkel foglalkozik, akkor valószínűleg türelmes és van benne szeretet...

vannak ilyen nők, de nem minden bokorban találni...


nem olyanok, mint a r1b1k, hogy 2-t lépsz és 3-at tapostál össze...


23F

2016. júl. 11. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
12%
A nők kiválóan meg tudják játszani az érzelmeket. Biztos, hogy nem szerelemből van a sráccal, hanem vagy valamilyen érdeke fűződik hozzá, vagy csak nem akar egyedül lenni, amíg talál egy jobbat.
2016. júl. 11. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
35%

Megsajnálta a srácot,és együttérzésből simán összejöhetnek

Főleg ha a csajnak is gondjai vannak (önbizalomhiányban szenved,vagy önértékelési gondjai vannak, esetleg rossz gyermekkora volt és egyből odahúz ahonnan kap egy kis szeretetet, mert függő (szeretet) de az is lehet, hogy a srác személyisége megragadta őt és tényleg szerelmes)

2016. júl. 11. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is volt ilyen pasim, csóró lúzer kívülről, de belül csodálatos ember volt! Igen, szerettem nagyon:) de másfelé vitt az utunk:(
2016. júl. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Tehát nem a szerelem tetszik, amit a nő érez, hanem hogy ezt egy tokás teszetosza disznó iránt érzi?
2016. júl. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!