Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Az normális hogy ráírtam egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális hogy ráírtam egy lányra hogy találkozzunk és 140-es a pulzusom csak ettől?

Figyelt kérdés
2016. júl. 7. 12:33
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Jó ennyi volt, nemleges választ kaptam.
2016. júl. 7. 12:46
 12/21 anonim ***** válasza:
Mit izgulsz már rajta, csakegy csaj, nem lottót nyertél... A lányok egy része amugyse érdemli meg hogy te egyáltalán izgulj rajtuk.
2016. júl. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Legalább megkaptam életem első visszautasítását, juhéé! :D
2016. júl. 7. 12:49
 14/21 anonim ***** válasza:
Ez normális, de az hogy random méregeted, már kevésbé.
2016. júl. 7. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Telefonomon van ilyen program, néha megmérem, most csak kíváncsi voltam rá hogy mennyi, mert a fejelmben éreztem a szívverésem. Mostanra azért normalizálódott kicsit.
2016. júl. 7. 13:05
 16/21 anonim ***** válasza:

hidd el a 200. után már nem fog felmenni :)

amúgy meg inkább a normálisabb lányokat keresd, ne a nagy mell fogjon meg :D


23F

2016. júl. 7. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

"Telefonomon van ilyen program" - kérdező pls.


#16


Azért nem árt ha van szabad szemmel is jól látható. Gondolom a nő is elvárja a hasonló péniszt és nem az egyszámjegyűre vágyakozna.

2016. júl. 7. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
#16 Pont, hogy a normálisabbakat keresem, semmilyen kihívó képet nem tesz fel magáról, nem oszt meg mindenféle fаszságot, szereti az állatokat, eddig egyszer találkoztam vele élőben, kedves, aranyosnak tűnt. A kis melleket szeretem, neki valamivel nagyobb van mint az ideálom, de nem ez alapján döntök. Hát ez van.
2016. júl. 7. 13:16
 19/21 A kérdező kommentje:
#17 Legalább ne kérkednél a tudatlanságoddal, hanem olvasnál utána a dolgoknak.
2016. júl. 7. 13:17
 20/21 Ali_G válasza:
Lehet csak tesztel a csaj, a nőknek rengeteg praktikájuk van, hogy kiderítsék mit akarsz és mire vagy képes (értük). Ha ennyi után feladod, tényleg le fog írni. Próbálj meg vele társalogni, kérd ki a véleményét valamiről, kérdezd meg hova megy nyaralni, mik a tervei nyárra, stb. Aztán ha már eleget beszélgettetek, bebizonyítottad neki, hogy jófej vagy és nem piszkolod össze a nadrágod szimplán azért, mert nemet írt neked, akkor elhívod újra valami közös programra, egy randira, pl. egy hét múlva. Addig kipuhatolod, hogy mihez volna kedve :-)
2016. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!