Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogy állsz azokhoz, akikkel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy állsz azokhoz, akikkel első beszélgetésnél kiderül, hogy nagyon eltérők vagytok és nem passzoltok semennyire?

Figyelt kérdés
2016. jún. 29. 09:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Megmondom neki udvariasan, hogy ne haragudjon, de nem egymást keressük.
2016. jún. 29. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Pont ilyen lett a párom. Unalmas lenne, ha mindenben egyetértenénk.
2016. jún. 29. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nem kell mindenben egyetérteni, de ha szinte semmiben nem értetek egyet, teljesen mások vagytok, másra vágytok, másképp terveztek. Engem ez zavarna egyébként. Volt ilyen emberrel beszélgetésem.
2016. jún. 29. 09:41
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Megmondom, hogy ne erőltessük a dolgot. Ilyenkor még szoktak rúgkapálni, hogy majd egymáshoz csiszolódunk, meg hasonló baromságok, de ha nincs meg az összhang, várhatok húsz évet is, akkor se lesz meg a kötődés. Az élet meg rövid ahhoz, hogy ilyenre pazaroljam az időm.
2016. jún. 29. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
94%
Ha pl. normák és értékrendek, életvitel szempontjából különbözünk, akkor megmondom, h köszi szépen, de ennyi. Pl. dohányzás, vagy nem akar különköltözni a családi házból és saját családot alapítani.
2016. jún. 29. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Akik leszavazzák a válaszokat, azok szerint mit kéne csinálni? Összeházasodni, és életünk végéig szenvedni és veszekedni, mert mást akarunk? :D

Nyilván normális stílusban megmondom az illetőnek, hogy kettőnk között ez nem fog működni, sok sikert a továbbiakban.

2016. jún. 29. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom azok az elkeseredett kisfiúk pontoznak le, akik nem bírják az elutasítást és akik szerint az összes nő egy rohadt krv@, mert nem hajlandóak velük összejönni.
2016. jún. 29. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én még nagyon kedves privátot is kaptam, hogy ba...jak meg. :D Akkor sem kezdek olyannal, akivel nagyon különbözünk, nem teszem tönkre az életem egy olyan ember mellett, akivel más az értékrendünk, mások a terveinkm
2016. jún. 29. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem passzoltunk semennyire, akkor azzal nem vesztegettem az időmet. A màsik ember ideje is dràga, és az enyém is.

Akivel végül összekötöttem az életem, különbözünk, de leginkàbb csak ízlès terén. Bàr 1-2 ponton vannak egyezések is. Amiket fontosnak tartunk mindketten, abban hasonlítunk/egyetértünk. Pont annyira különbözünk, hogy ne tudjuk megunni egymàst, és pont azokban értünk egyet, hasonlíunk amiben kell, hogy működjön. A legjobb pàrosítàs szerintem.:)

2016. jún. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
Az első beszélgetés egyben az utolsó is lesz.
2016. jún. 29. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!