Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért csinálják ezt velem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csinálják ezt velem a nőcsábász pasik?

Figyelt kérdés

Azt előre megjegyzem, hogy egyikük sem tűnt annak az ismerkedés elején, legalábbis nem az a tipikus beképzelt bunkó volt egyik sem, hanem teljesen normális srácok, csak sok barátnőjük volt már, meg szexkalandok, mint kiderült később.


Szóval, a kérdésem az lenne, hogy ezek a srácok ugye csomó csajjal összejöttek már, meg voltak olyan kapcsolataik, hogy nem is szerették a lányt, csak jobb volt, mint egyedül, de velem egyikük sem jött össze. Meglepő módon nagyon korrektek voltak, és elmondták, hogy mi a gondjuk, általában az volt, hogy nagyon kedves, aranyos lány vagyok, nagyon tetszem nekik, de nem akarnak most kapcsolatot.


Ez mit jelent? Tisztelnek annyira, hogy ne verjenek át, vagy csak nem vagyok elég jó csaj?


2016. jún. 28. 21:13
 1/8 anonim ***** válasza:
A volt egyetemi osztálytársam detto ugyan ez volt, ő eljátszotta a lányok előtt mekkora rendes srác hogy bevallja és így bevonzotta az ágyukba az ilyen csajokat. Ezzel a szöveggel vette le a lábukról hogy ő nem akarja kihasználni de mindenki mást már kihasznált...
2016. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ez csupán egy taktika, ha profi csajozó lennék és nem lenne szükségem érzelmekre énis ezt tenném, nekem sajnos egy kevésre van, mégha nemis kapcsolat, de valami jóbarát, lelkitárs szintre szükségem van.
2016. jún. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
38%
Ez sajnos valóban csak egy "csel". Nem jóindulatból tették, amit tettek... Őszintén sajnálom, hogy ilyen emberek sodródtak az utadba, de ez van. Legközelebb várj egy kicsit, hogy a srác.mennyire türelmes, vagyis ne dőlj be minden kedves szónak
2016. jún. 28. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 CptTomato ***** válasza:

Playbook #1 be the good guy....


Valóban... ez azért van amúgy mert azok a lányok is akik kiéhezettek túl komplikálják a dolgokat megrettenek...stb félre ne értsd a fiúk is csak ők általában vagy kigyúrják magukat testileg és pénztárca ügyileg és pláza cicákkal élik ki magukat vagy pedig cselezni próbálnak.... a lányok.. meg pláza cicácákká válnak vagy a gyakorikerdesek.hu-ra járnak hogy miért nem találnak senkit se ilyen se olyan kapcsolatra.

2016. jún. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Nem volt csel, nem akartak velem lefeküdni.
2016. jún. 28. 21:55
 6/8 anonim ***** válasza:
Bár nem vagyok nőcsábász pasi, de jártam úgy, hogy megismertem egy lányt, csak valami nem túl komolyat akartam tőle, aztán mielőtt összejött volna rájöttem, hogy túl kedves ahhoz, hogy átverjem, így inkább hagytam.
2016. jún. 28. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na most, az is lehet, hogy nem túl kedvesnek tartott, hanem annak a típusnak, aki majd a kamion elé fekszik, éjjel 14 sms-t ír, hogy miért tette ezt vele meg stb. Ilyen is van, hogy látja az ember, hogy az a típus, akivel utána annyi macera lesz, hogy nem ér meg egy numerát se, mert komolyat nem akar tőle az ember, annyira meg nem jó nő, hogy ha szex után otthagyod, akkor az ezért érkező szarlavinát elviseld.
2016. jún. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

„Ez mit jelent? Tisztelnek annyira, hogy ne verjenek át, vagy csak nem vagyok elég jó csaj?”

Ezzel meg is válaszoltad a saját kérdésedet.

Emiatt teszik. Hogy kezdj el kételkedni önmagadban. „Vajon nem vagyok elég jó nő? De miért? Akkor is bebizonyítom neki, hogy vagyok”

Megkeresed őt, és a vége keksz lesz. Ennek a lényege, hogy te keresed meg, te „könyörögsz” neki a szexért. Profi módszer.

Sajnos elég rendesen be lehet palizni titeket ezzel. Az érzelmeitekre és az önbecsülésetekre hatnak ezek a profi csajozógépek. És ez beválik nekik. Elég szomorú.

2016. jún. 29. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!