Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan kell tudatni, hogy vevő vagy egy kapcsolatra?

Figyelt kérdés
18 éves lány vagyok, de még soha nem jártam senkivel, nem hogy csókolóztam volna. Igazából már nagyon rég akarok párkapcsolatot, de úgy voltam vele, ha nem jön nem kell erőltetni. Most viszont, hogy már 18 vagyok zavar. Nem vagyok egy szépség ez tény, de sokan mondták már , hogy szép vagyok és nekem is vannak jó pillanataim, mind mindenki másnak. Egyszerűen csak haver vagyok minden fiúval... Miről lehet egy ismeretlen sráccal úgy sevegni, hogy az azt sugalja, hogy több akarok lenni , mint haver?
2016. jún. 23. 17:34
 1/3 A kérdező kommentje:
Plusz, a fiúk is pont úgy falkában járnak, mint a lányok... Hogy lehet kizökkenteni őket?
2016. jún. 23. 17:37
 2/3 CptTomato ***** válasza:

Túl komplikálod a dolgokat...bár hozzátenném nem annyira mint itt nagy általánosságban szóval egy plusz pont.

Nem kell csevegni.... főleg nem azért hogy tovább lépjetek, álj elé, mond meg hogy:

Szió! Rozi vagyok!

Egy ideje már szeretnélek megszólítani de nem tudtam hogy hogyan de egy nagyon kedves és jóképű internetes fórumozó segített és most itt állok előtted hogy megkérdezzem van-e kedved eljönni kettesben velem a/az *helyiségnév* mondjuk *nap* *idő* -kor.


Ennyi.. tudom kicsi bátorság kell hozzá de ..hé ha a fiúk is megtudják csinálni te is... meg elötte egy feles segíthet (1..azaz egy...nem több..és utánna rágózz :) )

2016. jún. 23. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ez a komment feldobta a napomat! Mindenképpen megfogadom a tanácsot.:)
2016. jún. 23. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!