Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Volt már, hogy túl jónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt már, hogy túl jónak érezted magadhoz képest egy fiút és ezért elengedted?

Figyelt kérdés
2016. jún. 22. 22:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

Van hogy igy dönt egy lány.

De a legnagyobb marhaság

2016. jún. 22. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Még sose fordult elő.
2016. jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Igen, többször is. Az elengedés túlzás, csak befejztem vele az ismerkedést.
2016. jún. 22. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Aki így csinál, az meg is érdemli a sorsát. És a srác is jobban jár, legalább nem kell szenvednie egy olyan kapcsolatban, ahol állandóan bizonygatnia kell a lánynak, hogy ő elfogadja olyannak, amilyen, meg nem kell azt hallgatnia, hogy "én úgyse vagyok elég jó". Mondjuk ettől függetlenül az egyik legnagyobb marhaság úgy eldobni valakit, hogy nem vitték el a kettejük viszonyát a lehető legszélső pontig.
2016. jún. 22. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Igen :( Két éve... Most párkapcsolatban él, de közben nekem csapja a szelet.
2016. jún. 23. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Nem volt köztünk semmi, csak tetszett, és gy "engedtem el" a vonzalmamat iránta - egyszerűen tényleg kevésnek éreztem magam hozzá, tudtam, hogy nálam ezerszer inkább hozzá illő lányokat megkaphatna, és itt most nem a kinézetéről beszélek, hanem a természetéről, személyiségéről.


Visszagondolva lehet, hogy a vonzalom kölcsönös volt, de valahogy elkommunikáltunk egymás mellett. Jobb így mindkettőnknek. :)

2016. jún. 23. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Férfi vagyok, így a kérdésre, mint Nő, érthető okok miatt nem tudok válaszolni. :) Viszont a tapasztalataimat meg tudom osztani veletek.


Sajnos az elmúlt években 4 ilyen kapcsolatom is volt, az exeim mind azt érezte, hogy sokkal jobb vagyok Náluk, sokkal vonzóbb, és hogy sokkal jobb Nőt érdemlek meg, így vége lett. Hiába mondtam Nekik, hogy számomra Ők a legfontosabbak, szeretem Őket, nem kell más, sajnos mindig ugyanazt mondogatták. És én úgy gondolom, ez a legnagyobb marhaság, amit egy nő tehet. Nem értem, miért kell szétbombázni egy olyan párkapcsolatot, -amelyikben a férfi semmiért se csalná meg azt a Nőt akit szeret- , csak azért, mert úgy ítéli meg, hogy jobbat érdemlek...

Ha erre tudtok nekem választ adni, Ti, Hölgyek, akkor legyetek szívesek megosztani velem! :) Mert kíváncsi vagyok, mi zajlik le ilyenkor Nálatok valójában, miért hoztok ilyen, hogy is mondjam, buta döntést? :(

2016. jún. 23. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

#7: nagy fokú önbizalomhiány és önértékelési gondok állnak gyakran a háttérben. A férfiak hajlamosak azt gondolni, hogy minden nő elégedett magával, pedig a sok szelfi és egyebek pont arra szolgálnak, hogy a nők kicsit összekapargassák az önbizalmukat. Hiszen a csapból is az folyik, hogy "már áprilisban kezd el építeni a beach body-t" és minden plakáton, újságban, csatornán a gyönyörű retusált nőket látjuk és ebből kifolyólag érezzük azt, hogy nem vagyunk elég jók, nem vagyunk elegek a férfiak számára, jobbat érdemelnek nálunk.


Sokan így gondolkodnak ám, nem is hinnétek mennyien.

2016. jún. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ez hülyeség.... Ha túl jónak mond egy lány, azt jelenti nem jön be neki a pasi. Ha bejönne a pasi neki, akkor nem ellökné, hogy "túl jó vagy hozzám", hanem ahogy csak tudna kapaszkodna belé, nehogy más elhappolja.
2016. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
#9 férfigondolkodással ez tűnhet logikusnak, csak mi nők az érzelmeink után megyünk. Nem akarjuk, hogy ne legyünk elég jók a másiknak, nem akarjuk azt hogy csak beérje velünk, amikor nálunk jobbat is megkaphat. Lehet, hogy ő tökéletesnek gondol minket, de mi azt érezzük, hogy kevesek vagyunk hozzá. Egyáltalán nem ritka ez a hozzáállás, bár gondolom nehéz elfogadni, ha máshogy gondolkodik valaki, mint te.
2016. jún. 24. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!