Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha nincs helyes arcom, akkor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nincs helyes arcom, akkor felesleges fejlesztenem a külsőm fejleszthető részeit (pl. : alkat, öltözködés, haj stb. )?

Figyelt kérdés
2016. jún. 11. 10:03
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
#10: igen, a nőkkel én is így vagyok. nem olyan fontos az arc. de nekik az a legfontosabb kiemelt szempont a férfin. tudod, a genetika..az a fontos, hogy helyes gyerekük legyen.
2016. jún. 11. 11:44
 12/18 anonim ***** válasza:
33%

Nem az a lényeg hogy hogy helyes legyen te ész, hanem hogy a pasira rànézhessenek, hogy vonzódjanak hozzà . Neked nem az arcoddal van probléma hanem az értelmi színvonaladdal.


Aki akar és keres az talàl pàrt magànak. Magadért fejleszd magad, ne azért, hogy nőd legyen.

2016. jún. 11. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Nem a gyerek helyessége a lényeg. Egy szó kimaradt.
2016. jún. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Inkább a te értelmi színvonaladdal van baj, mivel a nők először az arcot nézik meg a férfin és ha az nem vonzó számukra, akkor a férfi a feje tetejére állva is csicsereghet, akkor sem lesz esélye.
2016. jún. 11. 12:15
 15/18 A kérdező kommentje:

"Aki akar és keres az talàl pàrt magànak."

Igen, csak az nem mindegy, hogy milyet. Mivel nekem az arcom csúnya, így maximum számomra egyáltalán nem vonzó, kövér és igénytelen nőkkel jöhetnék csak össze. De ha már én sportolok, edzek, igényes és ápolt vagyok, férfiasan öltözöm, akkor ugyanazt elvárnám a páromtól is. De nem lehet, mivel csak az arc számít a nőknek, mellette lehetsz csoffadt is akár, ha helyes vagy. Ez egy teljesen unfair dolog, a születési adottságaid miatt rekesztenek ki.

2016. jún. 11. 12:19
 16/18 Pandas74 ***** válasza:

Regi mondas:Ha egy ferfi egy fokkal szebb az Ordognel,az mar gyonyoru!

Manapsag valtoztak kisse az igenyek....es a ferfiak sem a falujukbol valasztanak lanyt azok kozul akik epp szoba johetnek!

Mondjam ,ugy ,hogy a boseg zavara?Marmint a lehetosegeket illetoen....hogy ebbol mi az ami realizalodik?Na ez a jelenkor kerdese.

2016. jún. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#15

Az arc a döntő a nőknél, ha jóképű egy férfi, akkor mindent elnéznek neki, ha nem, akkor pedig mindegy mit mondasz, mit csinálsz, találni fognak kivetnivalót benned.


Íme egy ékes példa, hogy elég ha egy férfi jóképű:

http://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb-..

2016. jún. 11. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
52%

Komolyan annyira kezd a rinyálásotok fárasztó lenni!


Ismertem egy végtelenül csúnya pasit, a munkatársam volt, 30-35 év közötti, szőrös, enyhén pocakos, nagyon rossz arci adottságokkal.

Nem fogjátok elhinni, de lett barátnője, és még csak pénz, se kocsi nem kellett hozzá. Szóval jó lenne befejezni az önsajnáltatást, és összeszedni magatokat!

2016. jún. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!