Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg a férfiaknak csak egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a férfiaknak csak egy fokkal kell szebbnek lennie az ördögnél?

Figyelt kérdés
Igaz lehet ez a mondás?
2016. máj. 19. 20:55
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
26%
Még ha így lenne...
2016. máj. 19. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%

#10

Én 23 éves létemre pattanásos vagyok, de nem azért, mert igénytelen vagyok, mivel napi 2x mosok arcot, hidratáló krémet használok...stb Egy nagyon erős gyógyszert is szedtem a pattanásaimra, aminek súlyos mellékhatási voltak. Szóval ha kérhetem, ha mondj ilyet, hogy aki pattanásos, az igénytelen, mert k_rvára fel tud b_szni.

2016. máj. 19. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
ne*
2016. máj. 19. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
59%

10-es vagyok, es belevagok a sajtohelyreigazitasba.


Nyilvan nem azokra gondoltam sem a pattanasok, sem a sarga fogak stb. ugyeben, akik nem tudnak ellene tenni. Azokra gondoltam, akik tudnanak, de nem tesznek ellene.


Mar vagy 5 levelet kaptam a hozzaszolasom ota magadfajta picsogo, nyomi gyerekektol, akik nekem sirjak el a banatukat meg hogy hogy lehetek ekkora ..., hogy ilyet merek allitani, mikozben o nem tehet arrol hogy rondak a fogai, ritka a haja stb. Orulok, hogy felb asztalak, lehet menni pszichologushoz, ha valaki ennyire ki tud akasztani egy anonim forumon. B asszus, milyen entitasok vannak itt. :'D

2016. máj. 19. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok. A hatasomra meg egy kerdes is szuletett ebben a kategoriaban, lasd: "Csajok, azonnali kasza, ha valakinek sargak a fogai?" Vagy valami hasonlo.
2016. máj. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Az is elég ha ki vannak tömve pénzzel! :D
2016. máj. 19. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
Én csak a saját tapasztalataimból tudok kiindulni. Neten szoktam ismerkedni, ahol van kinn kép sosem írnak vissza, ahol nincs ott az első képcserénél tűnnek el a lányok. Élőben csak simán levegőnek néznek. Igényes vagyok és tiszta, elhízva sem vagyok. Nem panaszkodásképp írom, de ezek alapján nem tartom igaznak a mondást. 22/f
2016. máj. 19. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
92%

" régen talán igaz volt de ma 1 átlagos pasinak luxus cikk 1 barátnő ma csak a felsőkategóriás férfinak jut nő"


luxuscikk? jut? mint egy tárgy?

2016. máj. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Igen, ez abszolút igaz. A nőket szerintem sokkal inkább a belső tulajdonságok fogják meg egy férfiban. Kedves, vicces, határozott, stb. Az a baj hogy sokan tényleg nem igényesek. Nekem elég ha látom hogy nem girbe gurba a haja, jó illatú, tiszták a ruhái, nem saláta a cipője meg a táskája. Ez már önmagában is bizalomgerjesztő, ha ezek után megtetszik a személyisége akkor nagy az esélye hogy nálam nyert ügye van.



Az egyik barátnőm szerelmes volt egy fiúba, aki borzasztóan öltözködött. Tényleg...ránéztél és látszott hogy az anyja öltözteti. Szörnyű volt szegény, 3x nagyobb méretű előnytelen cuccok, pedig normális srác volt.

A lány, mikor beszélgettünk róla (nagyon szerelmes volt, ki kellett beszélnie), megemlítette hogy szarul öltözködik, de ha járni fognak úgyis be fog segíteni neki kicsit :D Összejöttek és azóta a fiú határozottan JÓL néz ki. A fiú is magabiztosabb lett és csak egy jó ing, egy nadrág kellett hozzá.

Igényesség a kulcsszó fiúk.

Én is a számat tátom amikor egy férfiismerősöm sír h nem talál barátnőt magának, de a gyerek annyira igénytelen hogy van hogy napokig nem mozdul ki, nem zuhanyzik, a ruháit addig hordja amíg lemászik róla (vajon alsógatyát cserél-e?) és hozzá kell tennem hogy egyetemet végzett, okos emberről beszélek.

2016. máj. 31. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Sőt, még csak nem is kell szebbnek lennie. Lásd Christopher Walken vagy Jack Nicholson, akikről az ördögöt mintázták, mégis volt nőjük.
2016. jún. 1. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!