Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A férfiak többségének miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többségének miért az ilyen nők tetszenek?

Figyelt kérdés
Azt látom hogy a férfiak többségének az ilyen típusú nők jönnek be: kényesek, beképzeltek, szolis, barna bőrük van, géllakkos vagy műkörmük van, műszempillájuk, szálazott szemöldök tetoválás, műmell.
2016. máj. 14. 19:14
 1/10 anonim ***** válasza:
43%

Fogalmam sincs, de ez gusztustalan, pont, mint a kivágott térdű farmer.


24/F

2016. máj. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
88%
Én eddig nem ilyen férfiakkal ismerkedtem, sztem nincsenek többségben az ilyen ízlésű férfiak. Neked miért ezek a férfiak tetszenek?
2016. máj. 14. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Szerintem a műkörömmel meg a tetoválással nincs baj, függ attól is, hogy milyen az a műköröm pl. 10 centis karmok, csilli-villi színekre pingálva és kékes-fekete háromszög alakú szemöldök vagy egy szolid, picire reszelt köröm és egy természetes hatású szemöldök.

Viszont a többit én se értem, a plasztikázott mell, agyonszolizott, már-már ráncos bőr, hiszti, nyavalygás stb.

2016. máj. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Annyira jót röhögtem, köszönöm neked!

Zicher, hogy a galád férfiak azt mormogják a bajszuk alatt, hogy "hmm, hol van már végre egy jó kis géllakkos liba, már annyira viszket a tököm..."

2016. máj. 14. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Elárulok egy titkot bogaram.

A nők nem azért viselkednek és néznek ki úgy, ahogy te azt fentebb részletezed, mert ez az, ami tetszik a férfiaknak, hanem azért, mert a nők egy állandó versenyben vannak egymással. Egy nő nem azért festi a haját, szedi ki a szemöldökét, hord magassarkút meg tetovál magára autósmatrica bölcsességeket, mert ez annyira bejönne a férfiaknak, épp ellenkezőleg, a férfiak sokkal jobban örülnek egy szolid, tradicionális értelemben vett csinos nőnek, a nők azért teszik ezt magukkal, hogy féltékennyé és bizonytalanná tegyék a többi nőt, vagyis hogy magasabbra kerüljenek a nők közti ranglétrán, arról nem is beszélve, hogy a szépségipar hatalmasat szakít a nők eme versenygéséből, így ők még pluszt ösztökélik is a nőket, hogy vegyék meg ezeket a totálisan értelmetlen dolgokat és szolgáltatásokat, mert ezáltal lehetnek igazi nők csak, nem véletlenül nem azzal reklámozzák magukat, hogy a férfiaknak ez mennyire tetszik, hanem azzal, hogy a többi nőnek mennyire tetszik, mert az az, ami által elhiszik, hogy jobb nők lehetnek a többi nőnél.

2016. máj. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A férfiak többségének nem az ilyen nők tetszenek.
2016. máj. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

A férfiak többségének nem ez kell.


Ez egy ugyanakkor marha idióta kérdés, mint amit a férfiak tesznek fel állandóan, hogy csal a gazdag macsó kigyúrtak.

2016. máj. 14. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Többségének? :D Undorítóak az ilyenek. :)
2016. máj. 14. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Abban egyetértek a kérdezővel, hogy vannak olyan férfiak, akik ezeket a nőket preferálják, de miért lenne ez gond? Mindenkinek az tetszik, akit szeretne, nem kell emiatt ítélkezni. Nekem van műkörmös,tetovált,szolis, póthajas irtó édes és humoros csoporttársam, nem minden a külső.


De a megnyugtatásodra elmondom, hogy én sem szoliba nem járok, sem műkörmöm sincs, sem műmellem még sincs okom panaszkodni férfi téren. :)

Mint ahogy nekünk nőknek sem kizárólag egyféle férfi tetszik, így a férfiak között is ki erre ki arra bukik.

22/N

2016. máj. 14. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

az hogy szolizik meg ilyesmi az + mert gondolom h foglalkozik magaval.


kenyes + bekepzelt az meg nalam egy nagy -


vagy rendesen viselkedunk egymassal vagy legyen olyan valaki massal.

2016. máj. 15. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!