Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, férfiak! Csak külsőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, férfiak! Csak külsőt nézve melyik lenne közülük az ideális barátnő nektek?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


[link]


2016. máj. 13. 18:42
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
#17: én írtam, h metroszexuális. Objektíve minden szép rajta, de amilyen tökéletesnek tűnik, annyira kifejezéstelen az arca, hiányzik a szemeiből és a mosolyából a báj, a tűz, egyszerűen nem kelti fel a nemi vágyat. Túl tökéletes és ettől túl semmilyen. Sokszor egy csúnyább, kevésbé nőies nő sokkal vonzóbb tud lenni, ha férfifaló tekintete, csábos, szexre hívó mosolya van. A 3.-ban mindez sokkal inkább megvan szerintem, vele sokkal inkább el tudnék képzelni egy kis hancúrt.
2016. máj. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
Ja, és a 4.-nek nagyon csúnya vékony felső ajka van. (Sztem kevés lohasztóbb dolog van a keskeny ajkaknál.) (Előző voltam.)
2016. máj. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 Titusztitusz ***** válasza:
Hű...Most látom hogy a 19-es hsz-ben kissé összekevertem a számozást...Eredetileg a 2-es és a 3-as hölgyre akartam utalni a hsz-ben...A 4-es hölgy nekem bejönne nagyonis, mint azt az első hsz-emben is írtam...
2016. máj. 13. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
3 és 4
2016. máj. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:
okés okés mindenkinek a 4-es kell értjük, elég válasz jött köszönöm, más kérdésre is válaszoljatok...
2016. máj. 13. 19:49
 26/36 Titusztitusz ***** válasza:
Na...Azért az 1-es számu hölgyet se húzzuk le azért...Ő sem egy rossz bige szerintem...De a 4-es, az tényleg mértéken felülien ütős nőci valóban...
2016. máj. 13. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/36 anonim ***** válasza:
3as természetes szép nő. 2es is,de az öltözködése elég nagyképű. a 4es látványa nem vált ki különösebb vonzódást. az 1es túl mű.
2016. máj. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 anonim ***** válasza:

Így elsőre a harmadik, mert nagyon bejön, ha egy lány ilyesmi sportot űz. Mondjuk kicsit fura szeme van.


Amúgy csak külsőleg nézve mindegyik bőven az elfogadható fölött van.


24/F

2016. máj. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/36 anonim ***** válasza:
egyik se. bocs :v
2016. máj. 13. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:

4

de miért kell lepontozni, aki ezt írja? :D

2016. máj. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!