Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Nők megértenék azt ha egy 30...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők megértenék azt ha egy 30 éves férfinek fogalma sem lenne, hogy mit kell csinálnia az ágyban egy nővel?

Figyelt kérdés
Van ennyi empátia bennük és segítenék ebben a férfit?
2016. máj. 4. 13:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%

"ez sokat megmutat a férfitöbbletről, és hogy milyen nehéz is egy férfinak társat találni."

Anyukádat mutatja meg! Aki nem képes egy nőt sem összeszedni az egy életképtelen lúzer, nem más!

Hiába magyarázkodsz, nyominger!


A nők elvárják hogy a tenyereden hordozd őket! Az elmúlt EGY TUCAT ÉVBEN mégis mi a rákot csináltál?!

2016. máj. 4. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Nem, nem érteném meg. 16 évesen kezdtem szexuális életet élni és már akkor is tudtam mit kell csinálni. Más kérdés, hogy tapasztalatlan voltam még és nem éreztem rá elsőre, hogy mi az amivel biztosan elkápráztatom a másikat, de ettől még jó volt. Ma ez már nem jelent problémát és évek óta nincsen szükségem "összecsiszolódásra". Persze ehhez az kell, hogy a másik is épp úgy tudja mi kell nekem az ágyban. Ha egy kicsit is ismer, akkor tudja. És ez tényleg így volt.. ahogy én is tudtam mi kell neki. Együtt voltunk pár alkalommal és mindegyik zseniális volt az elejétől a végéig.


És nem, nem akarok az lenni, aki bevezeti a "férfit" a szexuális élet rejtelmeibe.

2016. máj. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Persze h megertenem es segitenek neki, tanitgatnam, ilyesmik, egyaltalan nem zavar az ilyesmi-mas kerdes h ilyennel meg sosem talakoztam:-))
2016. máj. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
én nem nézném el. 30 évesen azért már elég sok lehetősége lett volna utánanézni... még azt se tudja mi hova való, vagy mi? ha csak szűz az oké, de hogy fogalma sincs semmiről, az fogyatékosságra utal.
2016. máj. 4. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Megértő személyiségnek tartom magam. Ezt is természetesen megérteném. Viszont valóban valamennyire ösztönösen jönnek dolgok. Ettől nem kell félned!

Ha a leendőbeli barátom is ilyen lenne, akkor vicces lenne az első közös alkalom. Mindketten szerencsétlenkednénk egy sort. :)

2016. máj. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!