Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Tényleg igaz hogy a férfiaknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg igaz hogy a férfiaknak 30 után jön el az korszak mikor elég sok nő tapad rájuk?

Figyelt kérdés
Pl olyan nők is akik mikor 20on éves volt rá se nézték kb?!
2016. ápr. 29. 05:57
1 2
 1/15 anonim válasza:
78%
Általában aki nem népszerű tiniként, később sem lesz az, csak ha változtat. Pl jó egzisztenciát teremt, vagy elkezd sportolni.
2016. ápr. 29. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 bandi6891 ***** válasza:
100%
a kor nem jelentős,szerintem a felszínes pszichopaták ügyesek a népszerűségben vagy a nem beteg férfiak akik visszafogottan érzékenyek.Jó test,anyagi és lelki biztonság megteremtésére való képesség,határozott férfi erő sugárzása,pozitív kisugárzás.Ha mind meg van akkor a bátrabb nők a karjaidba vágynak,a félénkebbek lassabban közelednek,a gátoltak pedig az ilyen férfiről álmodoznak éjjelente. :D
2016. ápr. 29. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
68%
Nem igaz. Akire előtte rá se néztek, arra utána sem fognak. 30+ évesen nulla tapasztalattal kapcsolatok terén... szerinted az ilyenre miért tapadnának a nők?
2016. ápr. 29. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%
Nem, 30 felett egyre több csaj kezd el öregnek tartani, 35 felett pedig már a 30-as csajok sem nagyon tartanak vonzónak (kivéve persze a golddiggereket, de ugye alapjában véve nem ilyesmire vágyik az ember)
2016. ápr. 29. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
48%

Ismerek ilyen férfiakat. Volt egy dagi informatikus ismerősöm. A kutya sem nézett rá, nemhogy nő. Mára (31-32 éves) komoly egzisztenciája van és gond nélkül szerez jó nőket!

Nekem (30-as férfi) szintén könnyebb nőt találnom. Igaz 20 körül is népszerű voltam, de akkoriban csak a korombeliekkel volt sikerem. Ma 20-40 között könnyedén válogathatok.

2016. ápr. 29. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
73%
én sportos informatikus vagyok komoly egzisztenciával, és nem tapadnak rám a csajok, szóval az ilyen sztorikat főleg azok terjesztik, akik szerint ha van pénzed, akkor minden ujjadra jut egy nő :)
2016. ápr. 29. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
73%
6, Konkrétan ismerem a srácot! Igaz, ő nem az a "befordult" informatikus típus. Sokat jár társaságba stb. Elég nyitott, de még mindig dagi egy picit. :)
2016. ápr. 29. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Ez a kerdes mar mindennapos lesz?

Túlzás, hogy tapadnak, de jobbak az eselyeid mint mikor 16 voltal.

2016. ápr. 29. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
59%

30 felett kevés a független pasi, a jobbak már elkeltek, még kevés az elvált: kicsi a kínálat.

A kereslet pedig nő: sok 20-40 közti nő szeretne egy ápolt 30-ast, biztos egzisztenciával, kellő szexuális tapasztalattal.


Ez nem jelenti azt, hogy minden lúzer ujjára tíz nő jut, mert ebben a korosztályban is vannak nagyon jó pasik. És jellemzően a nőknek egyre fontosabb az elért életszínvonal. Ezzel párhuzamosan egyre jellemzőbb, hogy inkább szinglik, mint hogy mindenáron pasijuk legyen: korral egyre függetlenebbek lesznek.

2016. ápr. 29. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
43%
Gladiátorokra sztem buknak korábban is, nem értem, h mi a baj. :) bár elég sok volt a homár köztük
2016. ápr. 29. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!