Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Szóval a nők szeretik, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szóval a nők szeretik, ha egy férfinek vannak céljai és tesz érte, de mi van akkor, ha ezek a célok gyerekesek a nők számára?

Figyelt kérdés
Indie játékprogramozó akarok lenni. Már megvan az alapszakos informatikus diplomám, olyan cégnél vagyok programozó, ahol üzleti alkalmazásokat csinálunk, közben mellette csinálom a mesterképzést Eltén. Ha végzek, váltani akarok.
2016. ápr. 16. 08:26
 1/9 anonim ***** válasza:

Ahhoz képest, hogy milyen végzettséggel rendelkezel, eléggé silány eszed van, ha azt hiszed, hogy ezt a nők gyerekesnek gondolnák, amivel foglalkozol!


Hát igen, a tanultság nem egyenlő az értelmi ész szintjével!


Lehetsz tanult, ha közben meg ilyen gyerekes felfogásod van!

2016. ápr. 16. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Mondjuk ott a gond, hovy játékprogramozó egyenlő folyton teszteli, ergo játszik.

Hiába ez a munkája, hogy a bugok kijöjjenek akkor is nyolc órában játszik... Gyerekes.

Mi is ezt javasoltuk a férjem tesójának, hogy ezzel foglalkozzon, ha már ezt tanulja és imád játszani, kellemest a hasznossal.


Na itt a bibi a csajoknál. Ez a kettő nem válik el. Pedig

2016. ápr. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én örülnék neki ha párom ilyesmivel foglalkozna. Taníthatna is, érdekel a programozás.
2016. ápr. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Volt informatikus párom, közösen beszéltük milyen játékokat akarunk megvalósítani. Tanított programozni, segítettem a beadandóival...stb. Egyik legjobb barátom szintén informatikus, ő live stream-el, és annak ellenére, hogy van randes munkahelye is, elég jó mellékest keres ezzel, és szeretne ebből megélni, amire elég jó esélye van.

Szóval a te hozzáállásoddal van baj, vagy azokkal, akikkel ismerkedtél, és ezt mondták neked.

2016. ápr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
jól írják, a hozzáállásoddal van a baj
2016. ápr. 16. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Hozzáállásom melyik részével?
2016. ápr. 17. 09:43
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy "gyerekesnek" veszed a saját céljaidat. Ha komolyan veszed, akkor mások is komolyan fogják venni.
2016. ápr. 17. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
#7 Ebben van valami, köszi.
2016. ápr. 19. 00:14
 9/9 anonim ***** válasza:
Én költő akarok lenni, az is sokaknak gyerekes, illetve én nem tartom gyerekesnek a tiedet, bár bevallom, nem tudom, mi az pontosan.
2016. máj. 30. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!