Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen típusú pasi milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen típusú pasi milyen sikereket érhet el társkeresőn?

Figyelt kérdés
Teljesen átlagos inkább csúnyább pasi. Ezzel nem lenne gond, mert én se vagyok helyes pasi, de jó személyiségem van állítólag és ezért több randi kapcsolat is összejött. Viszont ezek a pasik kb ennél a szintnél megálltak, hogy hol laksz, mit dolgozol, mi a hobbid? Semmi fantázia, semmi intelligencia. Az ilyen nem túl jó bensővel és külsővel sem rendelkező társkeresős úri emberek vajon milyen sikereket érhetnek el?
2016. márc. 29. 22:13
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Első mondatot olvastam el, és már levontam a diagnózist. Ahogy egy jó orvos is előre levonja a prognózist másodpercek alatt.

SEMMI eredményt nem fogsz elérni a világon netes társkeresőben, szökőévente fog visszaírni egy 40 éves dagadt nő.

2016. márc. 29. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1. 2 éves kapcsolatom is volt onnan tök átlagos csajjal!! Szóval ha bensőd jó akkor azért sikereket érhetsz el
2016. márc. 29. 22:20
 3/6 anonim ***** válasza:

#2


Az már régen lehetett, néhány évvel ezelőtt még más volt a netes társkeresés. Még nem volt ennyire drasztikus a férfitöbblet és az, hogy senki sem válaszol, sőt el sem olvassa egy átlagos külsejű férfi levelét.

Próbálj meg most neten csajt szerezni, "átlagos inkább csúnyább" pasiként... hát levontam az első válaszban a prognózist, és meg kell mondjam tapasztalt egy róka vagyok az ismerkedések terén, és nem hiszem, hogy tévedni fogok. De azért sok szerencsét.

2016. márc. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez nagyon random. Nekem innen gyikrol is lett kapcsolatom, s a lany nem átlagos hanem nagyon jo csaj volt, s mindketten meglepődtünk kepcserenel, hogy hoppá. Egyikünk sem egy bánya rém.

Szoval, akar kép nélkül is lehet csajozni, csak nem mindegy, hogy hol. társkeresőn, 90% ban a képek fognak a belépőjegyet jelenteni, ahhoz, hogy meginduljon a kommunikáció.

2016. márc. 29. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
# 4 Elég nehéz elhinni. Bár még pár évvel ezelőtt is jobban lehetett ismerkedni itt, mint ma, de nekem akkor se jött össze innen semmi. Ill. 1 ismerősöm lett innen.
2016. márc. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem több csaj is összejött innen. Meg annál is több elutasítás
2016. márc. 30. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!