Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy vékony testalkatú srác...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy vékony testalkatú srác csak a telt alakú, molett nőknek tetszenek?

Figyelt kérdés
Tehát egy nőiesen vékony, karcsú nőhöz "kötelezően ajánlott" kigyúrtnak lenni?
2016. márc. 19. 15:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Mindenki saját életének a kovácsa.
2016. márc. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 A kérdező kommentje:

Az élethez szerencse is kell.


Lehetetlennek érzem a csajozást, és az emberi kapcsolatok általában, meg az egyéb álmaim beteljesülését. :((

2016. márc. 19. 17:24
 23/23 anonim ***** válasza:

Én teljesen megértelek kérdező. Ugyan ebben a cipőben járok mint te. Alacsony vagyok, gebe és turcsi az orrom. Aki ilyen mint én, azt a szociális világ teljes egészében kirekeszti magából. Én semmilyen nőknek nem kellek, még csak barátkozni sem hajlandóak velem. Haverjaim sem nagyon vannak emiatt.


Amúgy szerintem szinte minden nőhöz célszerű jól kinézni sajnos, nem sokat számít, hogy a nő milyen.


30 patkányivadék F

2016. márc. 19. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!