Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért tűnt el a nő miután...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tűnt el a nő miután megtudta hogy közszférába dolgozok nem vezető beosztásban?

Figyelt kérdés
Interneten ismerkedtem egy nővel de mikor ezt megtudta utána már nem érkezett válasz
2016. márc. 12. 09:19
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
31%
Mondjuk ez igy nem tul meglepo. 160nal kevesebb fizubol nehez 1rol a 2re jutni. A legtobb no pedig jobban ki van ehezve a penzre, mint a f**zra.
2016. márc. 12. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Én is net kerestem nőt, mikor megtudtam, hogy NAV-os, és a behajtási osztályon dolgozik én se írtam neki többet. :D


Lehet nálad is ez a helyzet :D

2016. márc. 12. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

"Mondjuk ez igy nem tul meglepo. 160nal kevesebb fizubol nehez 1rol a 2re jutni. A legtobb no pedig jobban ki van ehezve a penzre, mint a f**zra."


Tudsz róla, hogy sokan 66 ezer ft-ot keresnek havonta?! Ők mit szóljanak?! De valaki még ennél is kevesebbet keres...

2016. márc. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
#13 Tudok rola, de nem is ok a legnepszerubbek a parkapcsolati piacon, Egyetertesz?
2016. márc. 12. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:

"#13 Tudok rola, de nem is ok a legnepszerubbek a parkapcsolati piacon, Egyetertesz?"


De te most lényegében egyetértesz a lányok anyagias gondolkodásával, mert nem lehet egyértelműen eldönteni...?!

2016. márc. 12. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
Jah értem, akkor aki csóró, annak nincs joga kiélni a vágyait... Szép új világ...
2016. márc. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
#15 Nem azt mondtam, hogy egyetertek, csak felismerem a jelenseget. A ketto nem ugyanaz.
2016. márc. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
8%
Mert közszférában dolgozol, nem vezető beosztásban. A legtöbb nőnek ennyi fizetés kevés.
2016. márc. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:

#16 "Jah értem, akkor aki csóró, annak nincs joga kiélni a vágyait... Szép új világ...:


Szerinted ez uj? Ha a vagyam egy Ferrari, de nincs ra penzem, akkor ki tudom elni ezt a vagyat? Mi ebben az uj?

2016. márc. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

"Szerinted ez uj? Ha a vagyam egy Ferrari, de nincs ra penzem, akkor ki tudom elni ezt a vagyat? Mi ebben az uj?"


Igen, új! Apám is csóró volt világ életében, mégis talált magának társat annak idején! Igenis más lett a világ, hátrányára változott, ezek alapján ki lehet sajnos jelenteni, hogy a nők manapság anyagiasabbak, mint régen voltak!

2016. márc. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!