Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Melyik társkereső oldalt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik társkereső oldalt ajánlanátok?

Figyelt kérdés

F

Ahol még aktívak a nők, és az alapvető funkciók (pl. levelezés) ingyenesek.



2016. febr. 17. 16:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
.
2016. febr. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Nekem a legtöbb érdemi ismerkedésem Tinderen alakult ki.
2016. febr. 17. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyik sem jött be. Le is töröltem magam az összesről és inkább személyesen próbálkozom.
2016. febr. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
42%
Ha nem nézel ki legalább olyan jól, mint egy görög isten, akkor egyiket sem, mert a kutya se fog visszaírni sehol.
2016. febr. 17. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
59%
Légy szíves, hagyd már ezt a görög istenes maszlagot, utsó. Az internetes párkeresésnek pont az az előnye, hogy nem kell mindjárt a külsődet virítani, van ideje a másik félnek kicsit mélyebben beléd látni, mielőtt a külsőd elriasztaná. Van viszont egy hátránya is: tudni kell jól indítani, hogy ne landoljon olvasatlanul a leveled a kukában.
2016. febr. 17. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
# 5 Szerinted hogy kell jól indítani? Én sokféle módon próbáltam kezdeményezni, de vagy 30 lányból csak 1 válaszolt.
2016. febr. 17. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is sokat nyom a latba a külső és az egzisztencia ha egy jó nőt szeretnél magadnak.

8 évig voltam különböző oldalakon.Tudnék mesélni.

F40+

2016. febr. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 PearlDiver ***** válasza:
Jingle
2016. febr. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 Zeusz89 ***** válasza:

pedig igaz! az interneten ha nem vgy jóképű meg sem nézi az adatlapod. a levélre is csak úgy válaszol ha megnézi a képeid és bejössz neki. az életben van úgy ahogy te gondolod! a facae to face működik akkor is ha ocsmány vagy de jó a dumád!

De ez is csak Zeusz véleménye!

2016. febr. 17. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőn is, meg azon kívül is csak a külső számít a lányoknak, de társkeresőn még magasabb a mérce.
2016. febr. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!