Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Egy ilyen nővel valami baj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy ilyen nővel valami baj lehet egy társkeresőn?

Figyelt kérdés
Ismerkedek egy nővel társkeresőn. Teljesen átlagos külső, átlagos csinosabb testalkat. Azt mondja 2 éve szingli és 2 éve társkeresőzik sikertelenül, úgy hogy alacsonyak az igényei. Mondjuk valóban azok lehetnek, ha velem randizni akar ugyanis nekem csak egy egy kapcsolatom volt, mert nem vagyok a nők kedvence enyhén szólva. Azt mondta azért szingli, mert csak szexet akarnak társkeresőn tőle. Lehetséges, hogy egy nő 2 éve szingli egy társkeresőn úgy hogy alacsonyak az igényei vagy esetleg valami stikli van nála?
2016. febr. 9. 22:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

25-27 éves korom közt voltam társkeresőn (jó, ebből volt pár hónap szünet, amikor meló miatt nem értem rá igazán), és 27 voltam, amikor összejött egy kapcsolat, pedig én se vagyok ronda. Egyszerűen a férfiak jelentős részével nem nagyon megy a netes kommunikáció, százból kilencvenötnek a bemutatkozó lapján ilyen "nem tudok ide mit írni" szöveg volt, a maradék öt meg vagy messze lakott, vagy az adatlapja alapján én nem jöttem be neki, szóval 2-3 havonta akadt egy olyan, akivel egyáltalán levelezni el lehetett kezdeni, az ilyenekre meg persze rácuppant a többi lány is. Voltak köztük, akik inkább másik lányt választottak, voltak, akikkel személyes találkozáskor nem találtuk az összhangot. Ja, és közben folyamatosan kellett visszaverni a levéláradatot olyan férfiaktól, akiknek már az adatlapomról lejöhetett volna, hogy nincs esélyük (ötven fölöttiek, elvált apukák, dohányosok, fél mondatot helyesen leírni nem tudók, magukról három mondatnyi jellemzést írni nem tudók...)

Mindent összevetve azt mondom, megérte azért az egy kapcsolatért két évig fenn lenni, viszont amikor vége lett, akkor annyira már nem akartam még egyszer végigmenni ezen a procedúrán.

2016. febr. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!