Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hogyan tudnék kezdeményezni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék kezdeményezni nála? 24/N

Figyelt kérdés

A munkahelyemre nemrég érkezett egy új tag.

Egy nagydarab "macis" fiatalember.Nagyon jól öltözik és nagyon szimpatikus.Még nem beszéltünk egymással de az egyik kollégától aki vele van egy irodában azért megtudtam 1-2 dolgot.Mint kiderült fiatalabb tőlem 2 évvel,van 1 diplomája és nemsoká meglesz a 2. is neki.

Mezőgazdasági végzettsége van és a 2. is ehez kapcsolódik majd(Egy banknál dolgozunk)

Tanulás mellett itt dolgozik+gazdálkodik is.

Önmagában már ez is tetszik ,hogy ilyen fiatalon vannak céljai és ,hogy már elért valamit az életben.És a legfontosabb amit megtudtam róla,hogy nincs barátnője :) Ahogy beszélgettünk a kollégám elmosolyodott és megkérdezte ,hogy "Tetszik neked?" és én nagy nehezen azt mondtam ,hogy igen..szivesen megismerném.Azt modta,hogy ő is kérdezgetett rólam és tetszem neki viszont nem mer közeledni.Ő egy ilyen csendes,visszafogott fiatalember aki nem igazán a szavak embere.

Én magas,szőke hajú mások szerint csinos nő vagyok és fél,hogy elutasítanám.Pedig nem vagyok egy beképzelt nő és nem harapom le senki fejét.

Ma reggel is futólag találkoztunk,köszöntünk egymásnak és ahogy közben rám nézett és picit mosolygott.....teljesen elolvadtam tőle :)

Egyszerüen annyira férfias és elképesztő a kisugárzása és a megjelenése hogy teljesen levett a lábamról.Ilyen még sohasem történt velem pedig volt már tökéletes testü,igazi nők álma tipusú barátom de nála sem éreztem ezt.

Elterveztem,hogy holnap beszélgetést kezdeményezek vele és megpróbálom elhívni egy "randira" :)

De sohasem kezdeményeztem még?

Hogy lehet ezt kivitelezni?

Bocsi ha érthetetlen de teljesen össze vagyok zavarodva.


2016. febr. 8. 18:46
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerű, mondd meg neki, hogy sok jót hallottál róla, és szívesen beszélgetnél vele, akár egy kávéra is meghívhatod szünetben vagy munka után. De ha nem akarsz ennyire egyértelmű lenni, akkor mosolyogj rá sokat, dicsérd meg a külsejét, kérj tőle gyakran segítséget, szerintem le fog neki esni, hogy bejön neked.
2016. febr. 8. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Egy ilyen lánnyal bárki szívesen összejönne és ezt most nem (csak) a külsőd miatt mondtam.

Szerintem ez a srác sem kivétel,viszont az elmondottak alapján nem lehet túl tapasztalt a nők terén.Ne tántorítson el ha esetleg egy kicsit kéreti magát,attól még tetszel neki.

2016. febr. 8. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 schamuelson ***** válasza:
Nincs itt semmi érthetetlen. (Talán ezt nevezik kémiának a férfi-nő viszonyában?) Ha annyira nem tudod, hogyan hívd el randira, akkor dobja fel egy igazán magas labdát! Mond neki, hogy nagyon örülnél, ha ő hívna randira, és biztosan igent mondanál a meghívására!
2016. febr. 8. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1#

Igen,annyira könnyűnek tünik de most mégis remeg a lábam :)

Sosem volt még ilyen velem..


2#

Köszönöm ,nagyon aranyos vagy :)

Habár nem értem mire gondolsz pontosan mert

semmi rendkivüli nincs bennem.De nagyon aranyos vagy tényleg :)

Voltak nők az életében.Akivel beszéltem kollégával ő mondta ezt.Csak most fél kezdeményezni vagy lépni bármit is.És ahogy írtam csendesebb fajta inkább.


Köszönöm :)

2016. febr. 8. 19:21
 5/6 A kérdező kommentje:

3#


Igen,talán ezt nevezik annak a bizonyos kémiának :)

Hú..hát ez tényleg magas labda lenne.

Nem tudom....talán ez is beválna. :)

Köszönöm :)

2016. febr. 8. 19:37
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, ő is valszeg balf@@sz lesz. Hívd el, ha tetszel neki, nagyon el kell rontani a randit, h ne legyen folytatása.


Sok sikert ;)

2016. febr. 8. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!