Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne lerázni egy niceguy szindrómás gyökeret?

Figyelt kérdés

Barátnőm elég parás helyzetbe került.

Négy hónapig randizott egy pasassal, aki nem hajlandó leszállni róla már fél éve.

Azért dobta, mert kiderült, hogy a "kedves vagyok, figyelmes, de a dolgaim sosem jönnek össze" szöveggel magát promotáló pasi igazándiból egy igénytelen, lusta suttyó. (Bocsánat a megfogalmazásért)

Barátnőm nyilvános helyen dolgozik (bevásárlóközpontban pultos), a fickó meg ott ül és lesi hetente többször. Már volt, hogy a biztonsági őr kirakta, de ez csak akkor megjátszható ha teltház van.

Illetve megvárja néha késő este (ilyenkor a kollégája kiviszi vasútra).

folyamatosan írogat, már én is letiltottam közösségi oldalon, mert rajtam keresztül akart üzengetni.

Jelenleg kb heti három SMSt kap barátnőm, ami igazándiból nem fenyegető, pl: Jó reggelt, szeretnék valamikor beszélgetni veled, egy kávé munka után?, Szia! A héten meglátogatlak. Melyik nap lenne jó? Vagy találjam ki én?

Bátyám már megfenyegetette, akkor két hétig lapított, de újrakezdte.

Volt a barátnőm a rendőrségen, de mivel semmi fenyegető nincs az üzenetekben, így nem csináltak semmit.

De már álldogált az ház előtt...


2016. febr. 3. 09:03
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ez elég nehéz eset. Én mindenképp próbálkoznék megint a rendőrségnél, persze bizonyítékokkal, hogy nem szál le róla. Vagy ott a b terv, hogy szól pár daliás legénynek akik "megbeszélik" vele a dolgokat :D
2016. febr. 3. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Arra vigyazz hogy ne legyen 8 napon tul gyogyulo. Amelyik csak remenytelenul szerelmes az 1-3 honap alatt meg szokta unni. Nagyon max fel ev. Ezert nem foglalkozik vele a rendorseg mert az h az ex meyszirol nezeget es probal visszakonyorogni nem butetendo. Ezt jobban el kell magyarazni h itt nem errol van mar szo. Mert azert fel ev utan mar nem kene. Csak az a baj h am8g semmi fenyegetot n3m tesz semmit nem tudnak vele csinalni. Mert ha tenyleg van dolga ott ahol tartozkodik? Ezt a rendorseg nem tudja eldonteni mert ha o var valakit akkor o var valakit. Max igazoltatjak de az ugyse er semmit. 1x kell meg eretni de csak olyan ovatosan az hatha hasznal. Vagy rendorseg jelenleteben felhergelni h fenyegetozzon. De azt meg isszeszervezni ahh... meg kell kicsit - tenyleg kicsit - verni. De csak miutan higgadtan a tudtara adta a csaj h eselye sincs es t7njon 3l az eletebol es s9ha nem is szerette es soha nem lesz koztuk semmi. Ame nyiben ez mar megvolt akkor nem kell ujra beszelni vele mert akkor csak azt fogja eyzrevenni h a csaj meg foglalkozik vele tehat biztos szereti csak nem .eri kimondani......

L

2016. febr. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
De te is töketlen vagy ám srác, nagyon is. Fognád magad, meg egy egy hvaerodat: a barátnőd beetetné a srácot, hogy éjjel találkozzanak valahol, pl. egy parkban hogy beszéljenek. Aztán szépen követnétek a csajt 20-30 méterről. Mikor odaér a sráchoz, meglódultok ketten és jól péppé veritek a mocskos pofáját, előrántotok egy kést. És megmondjátok neki, ha még egyszer a közelébe megy a lánynak, fültől fülig elvágjátok a torkát.
2016. febr. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Én simán megtenném azt, hogy nyilvános oldalon a srác nevével, telefonszámával hirdetném, hogy "biszex vagy meleg srácot keresek alkalmi kalandra", mondjuk más IP címmel stb., hogy ne lehessen rájönni, ki rakta fel konkrétan... aztán finoman jelezni neki, mondjuk barátnőd bátyja vagy te, hogy "tudunk róla, hihihi, ugye milyen szar érzés, ha olyanok zaklatnak, akiktől nem akarsz semmit?", de ugye a büdös életben nem tudja bizonyítani, ki volt... akkor meglátja, milyen a zaklatás.


Ezenkívül meg telefonszámváltás, munkahelyváltás, költözés.

2016. febr. 3. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Semmire nem kell ügyelni, elsétálsz egy elhagyott, sötét helyre, ahol két álarcos ráhúz egy zsákot meg két kötelet, és körbekopogtatják kerekített végű husángokkal, telenyomják a zsebét pénzzel, te pedig nem is voltál életedben arrafelé, meg mostanában nem is látod az arcot.
2016. febr. 3. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!