Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » 30-35 közötti férfiak, mi az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30-35 közötti férfiak, mi az oka a szingliségeteknek?

Figyelt kérdés
most elsősorban olyanoktól érdekelne válasz, akik nem "nagyon csúnya vagyok,és sose volt még barátnőm,mert nem állnak szóba velem "-hez tartoznak.
2016. jan. 30. 20:57
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%
A 30-35 éves szingli nők.
2016. jan. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
de bővebben?:)
2016. jan. 30. 21:01
 3/16 anonim ***** válasza:
82%

nem találtam még olyan nőt, akivel érdemes együtt lennem.


középsuliba fiú osztályba jártam 32 főből 2 volt lány. Melóhely szintén férfi közösség, irodásokat max havonta 1x láttam. hobbim meg szintén műszaki terület, ami nem vonz sok csajt.


Bulizás, tivornyázás meg nem az én világom.

2016. jan. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
47%
fúúú hát ez elég hosszú történet lenne, nem akarok itt fél oldalakat kiírni
2016. jan. 30. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
9%
Mert az átlag még mindig otthon, anyucival él, aki megcsinál nekik mindent. :)
2016. jan. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%

Nagyjából ugyanazok az okaim mint a 3-as válaszolónak,de tudom jól,hogy ezek csak kifogások.Ez csak arra magyarázat,hogy miért nem lett törvényszerűen barátnőm,mindezek ellenére még szerezhettem volna,de valahogy mégsem sikerült.Akik tetszettek volna azoknak én nem jöttem be és fordítva.Ez is egy szokványos magyarázat,de hát mit tegyünk ha nincs jobb.:)

Azért nem adom fel,sőt egyre aktívabb vagyok ezen a téren,abban reménykedem,hogy hosszú idő után az első komoly barátnő egyben az utolsó is lesz.:)

2016. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 LazyJones ***** válasza:
57%
#5 Nagyjából 10 éve élek egyedül, saját lakásban, saját keresetből. Ennek ellenére mégis szingli vagyok, dacára annak, hogy jó pár kapcsolatom és próbálkozásom volt ez idő alatt. Na, erre varrj gombot...
2016. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
38%
Okoska, értelmezd a szöveget. Hogy kezdtem? "az átlag"..
2016. jan. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
60%

Nem tudják a "mai" nők, mit várhatnak el, így kevesek vagyunk sokan...

Tessék, egy példa.

2016. jan. 30. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
39%

Nálam ott kezdődik a probléma, hogy nem akarok komoly kapcsolatot még mindig.

Nincs semmi kedvem összebútorozni , összeköltözni, gyereket nem szeretnék, és megházasodni sem szeretnék.


Ha egyszer emiatt majd egyedül maradok ám legyen.


Voltak 1-2 éves kapcsolataim de csak napokat aludtunk a másikkal, kivétel ha nyaralni mentünk. De az más.

És így próbálok max 22-25 éves lányokkal ismerkedni továbbra is mert ő még többnyire nem akarnak gyereket meg hasonlók.

Újabban utóbbi 14 hónapban csak 1-2 hetes kapcsolataim voltak 1-2 hónap szünettel, most 2 hónapja vagyok szingli ismét.

Dehát ez van.


Próbálok lazábbat keresni aki nem akar gyereket és nem akar megházasodni, csak ezt már nagyon sok nő mondta, hogy nem akar aztán idővel változott.

Még az összeköltözés talán egyszer rendben lenne de a gyerek meg a házasság nem.

32

2016. jan. 30. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!