Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, nálatok kizáró tényező,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nálatok kizáró tényező, ha a lány egy kicsit kancsal, viszont szép az arca, és amúgy tetszik? Vagy Nagyon taszít?

Figyelt kérdés
Nem úgy kell érteni hogy az a nagyon szembetűnő kancsalság, hanem csak néha egy egészen picit látszik..az gáz?
2016. jan. 25. 21:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Egy kis kancsalság qrva szexi tud lenni számomra!
2016. jan. 25. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Volt kancsal barátnőm...imádtam, hogy ilyen volt neki..:)
2016. jan. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 Blade Bone ***** válasza:
Nem szeretnék ünneprontó lenni, de már feltalálták a szemüveget..
2016. jan. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Biztos van neki utolsó, de attól még a kancsalság nem tűnik el ha rajta van. Csak javítja a látását.
2016. jan. 26. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Az én szemem sem tökéletes, látszik némi különbség, de összességében szépnek mondhatom magam és fiúkat ez még nem zavart.Amúgy ügyes sminkeléssel, figyelemelterelő frizurával lehet rajta javítani.A szemem mindig tetszett nekik, a kis hiba ellenére is.Bár lehet hogy csak én vagyok nagyon kritikus magammal és nekik ne is tűnik fel ha néha kicsit kancsítok.Meg én már megtanultam, idővel belém rögzült, hogyan kell néznem másokra hogy előnyösebb szögből lássanak, én kicsit összeszűkítem a szemem, ezek a "lapos pillantások",szebbnek tűnik így a szemem, egyformábbnak.
2016. jan. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 Blade Bone ***** válasza:
Több haverom is kancsalság végett hord csak szemüveget, más gond nincs a szemükkel. Az a baj ha valaki nem szereti hordani. :/
2016. jan. 26. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Lehet hogy rosszul vagyok bekötve de a csajok iszonyat cukik tudnak lenni vele ha nem túl extrém eset!
2016. jan. 28. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Énis az vagyok s elég nehéz társat keresni :(
2016. márc. 15. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!