Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretethiányom lenne?

Figyelt kérdés

Van párkapcsolatom, de az utóbbi pár hónapban nagyon nem érzem jól magam benne. A párom csak ordibálni és tiltani tud, értelmesen beszélni nem lehet vele. Nem érdekli, mi van velem, mindig csak a hibákat keresi bennem, kötekedik. Már milliószor próbáltam ezt megbeszélni vele, eredménytelenül, mindig ott kötünk ki, hogy mindenért én vagyok a hibás.

Rajta kívül nincs senkim (család, barátok), elvesztettem a munkám, és a nyakamba szakadt egy csomó váratlan kiadás, amit egyedül kell rendezzek, így nem tudok elköltözni, ha meg szakítunk, nem enged a lakásban maradni. (albérlet, 4 szoba, szóval látnunk se kéne egymást)


Most ott tartok, hogy aki két kedves szót szól hozzám, az már tetszik, minden nap sírok, nincs életkedvem, és úgy érzem, nem tudom már sokáig megjátszani magam mások előtt.


Ilyenkor mit lehet tenni?

Még csak szólnom sincs kihez, nemhogy ezt megbeszélni.


2015. dec. 14. 09:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre csak azt tudom mondani,hogy nagyon rosszul választottál magadnak párt.Azt mondják bajban ismerszik meg a barát ,akkor még inkább igaz ez az ember párjára.

Mivel eleve kiszolgáltatott helyzetben vagy egy új munkahelyet kell találnod elsőnek még mielőtt egy új kapcsolatot alakítanál vkivel.Sztem elég nagy az esélye a pofára esésnek szituációban.

2015. dec. 14. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Először is szedd össze magad, és tűzz ki célokat.

Első lépés, hogy munkahely,

második, megtakarítás

harmadik, lelépés.


Ha logikusan nézzük, idén már nem nagyon fog összejönni a munkahely, így közösen fogtok karácsonyozni, bírd ki. Az évből már csak 2 hét van.

Jövőre bevállalsz bármilyen melót, amiből félre KELL tenned x összeget, hogy az albérlet kaucióját ki tudd fizetni és legyen tartalékod. Ez szerencsés esetben 3-4 hónap, vagyis tavasszal már leléphetsz. Innentől kezdve meg már tied a pálya.


Addig valahogy próbáld elviselni a helyzetet, mert magadért teszed.

2015. dec. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!