Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Meg tudom változtatni valahogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudom változtatni valahogy az ízlésem? L

Figyelt kérdés

Már idegesít, hogy meglátok valakit, és működik a kémia, helyesnek látom, zavarba jövök a közelében, aztán napokig nem megy ki a fejemből. Persze soha nem lehet semmi, és ha pechem van, munka/suli/baráti kör miatt még napi szinten látnom is kell.

Soha senkivel nem sikerült még így összejönni még csak egy éjszakára sem, szóval marad a bámulás.



Meg lehet változtatni valahogy az ízlésem, hogy ne ezek a férfiak tetszenek, hanem mondjuk kevésbé jóképűek?

Vagy hogy egyszerűen senki ne tetsszen?


22L


2015. dec. 13. 22:20
 1/3 anonim ***** válasza:
13%
Annyira, de annyira örülök neki, hogy szapioszexuális vagyok...
2015. dec. 13. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Ízlésen nem igazán tudsz változtatni. De mondjuk a szerelem nem jelent egyet a testi vonzalommal. Pl én vonzónak találhatok egy csajt, de látásból még nem leszek belé szerelmes, és másnapra simán elfelejtem. Bár én nem nőként működök. De nálam szerelemhez több kell.
2015. dec. 13. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem mondom, hogy a legnyerőbb taktika, de én úgy kezelem a nekem tetsző férfiakat, mintha bármilyen más emberrel lennék együtt, magyarán egyáltalán nem feltételezem, hogy bejövök neki... ebből indulok ki, hogy köztünk semmi nem lesz, és ha akar valamit, majd rámmozdul. Eddig okésan működik.
2015. dec. 14. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!