Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mi a véleményetek egy ilyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek egy ilyen lányról? Örökké félreértik.

Figyelt kérdés

van egy lány, 30 éves most. Az elmondása szerint szereti az embereket, ezért sokan, sokszor értették félre. Rendes kapcsolata évek óta nem volt, csak olyan pasijai voltak, akik átverték. De voltak, akik komolyan gondolták volna a lánnyal, csak ott a lány nem volt vevő.


Szórakozóhelyen, fiúbarátaival, majdnem mindenkivel félreérthetően viselkedik. Úgy bújik, dörgölőzik hozzájuk, aztán a lány csodálkozik, hogy félreértik. Múltkor is valakinek a combjára ült, meg kézenfogva járnak, pedig nem járnak. És a lány nem érti, miért mennek kérdezni oda hozzájuk, hogy "ti jártok?" Ha kicsit ittas is, csak rosszabb a helyzet, a hátsójával is odadörgölőzik másokhoz. Pedig ő csak a táncot élvezi, semmi olyan jelet nem küld.


2015. dec. 7. 19:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
gyökér
2015. dec. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Szerintem menthetetlen...
2015. dec. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 Kenzo Tenma ***** válasza:
Szerintem túlzás. Nekem már az is túlzás, ha több fiút ölelget.
2015. dec. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
30 évesen ennyi ésszel...OMG.
2015. dec. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

És csodálkozik,hogy 30 évesen nincs komoly kapcsolata?????

Az ilyenre van egy szó....várjunk csak...mi is az...jaaaa megvan..Ri$anc

2015. dec. 7. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 aladar12 ***** válasza:

30 éves és lány. rendben.

amúgy annyi, hogy aki a tűzzel játszik, ne lepődjön meg, ha megég.

2015. dec. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
az a véleményem, hogy te vagy az egyik srác, akire nem volt vevő.
2015. dec. 7. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
miért lenne ri*anc? hisz csak táncol és jól érzi magát...Vegyük csak a latin táncokat, ott is izik a levegő..aztán meg ha joban van mindenkivel? én is nő vagyok és kedves, és ha már csak mosolygok valakire, már azt felre ertik....ilyen a világ, nem kell törödni vele!
2015. dec. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Engem is félre szoktak érteni de nem ilyenek miatt, hanem szimplán kedves vagyok, közvetlen, szeretek bókolni és mások arcára mosolyt csalni. Azt is mondták, már hogy nagy a szexuális kisugárzásom és nem tudatosan flörtölök... Szóval félre szokták érteni, és elég sok fiúbarátom barátnője féltékeny rám, pedig senki pasiját nem akarom elvenni, van sajátom... Ez amit a kérdésben leírt lány csinál elég idétlenkedés.
2015. dec. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, vannak szövegértési gondjaid, bújásról, érintésről és ölelgetésről szó nem volt. :D Szimplán nem vagyok hideg és távolságtartó és a kedvességem sokan félreértik. (az ilyen embereket mondjuk nem érteni? senki nincs aki kedves lenne velük és biztos egyből akar valamit az illető ha nem egy bun*kó f*asz?). Biztosíthatlak, hogy velem büszkeség bárhol megjelenni :)
2015. dec. 8. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!