Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha valaki nagyon okos az tényleg imponál a nőknek?

Figyelt kérdés
Vannak olyan haverjaim, akik nagyon okosak, most doktorálnak, kutatnak stb, tényleg okosak. Viszont alacsonyak, nagyon csúnyácskák, ilyen szemüveges okoska kocka fej, mint Bill Gates fiatalon stb. És tök csinos náluk jóval szebb nővel vannak. Nem hiszem hogy a pénzért szeretik őket, mert jelenleg olyan helyen vannak, ahol a 130 nettónál többet nem kapnak.
2015. dec. 4. 16:57
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
okos és humoros, az igen. de nem feltétlenül kell kutatónak lennie, nem csak a tudásanyag a lényeg ebben, hanem a kombinálókészség, talpraesettség, intelligencia.
2015. dec. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

OFF: Istenem ezek a válaszok komolyan mondom. Ez a pénz+izmos külső, meg mittomén milyen hülyeségek, ez nagyon kemény :D. Szánalmas.

ON: Én azt tapasztalom, hogy nem a klasszikus "okos" tetszik a nőknek, hanem inkább a talpraesettség. Nyilván az ész is, de ha mellé az életben mikor az eszedet kéne használni mulya vagy, akkor padló.

2015. dec. 4. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
Kedvelem az okos ferfiakat
2015. dec. 4. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:

"1: Ebből az 5-ből minimum 4-ben kell kiemelkedőt nyújtani. Akkor esetleg lehet szó arról, hogy így már imponálsz a nőknek."


Egyébként ezt mire alapozra mondod?

Mármint ha satnya testű vagy, buta és szegény, annak egy részéről te tehetsz, te nem akarsz többet nyújtani. A sárm sem csak a jóképűségből áll, bár biztos, hogy az alap arcberendezés befolyásolja. A humor is nagyjából adott, de lehet benne fejlődni.


Neked az a tapasztalatod, hogy nem imponálsz a nőknek, mert nem vagy okos és sármos, ellenben gazdag és humoros? Vagy izmos vagy és sármos, de nem vagy elég okos és gazdag?

Lehet erre azt mondod: "De én azt látom hogy..."

Mégis hol? Hol van a bizonyítéka, hogy a nőknek azért nem kellesz, mert nem teljesíted ezeknek a kritériumoknak a 80%-át?


Tény, hogy ha egy férfi valamiben kiemelkedő, nem árt, ha fel tud mutatni mellette mást is...de ezek sokszor következmények és nagyon is összefüggnek. Pl. nekem a jó humor, az okos humor, nem szoktam kaki-pisi poénokon röhögni, viszont az iróniát és a szarkazmust értékelem.

Ha valaki intelligens (vagy talpraesett ahogy mások mondják), valószínű, hogy előbb-utóbb a pénzt is bevonzza. Akárhogy is, ez nem azt jelenti, hogy a férfiaknak mindezeknek meg KELL felelniük,hogy imponáljanak, hanem hogy ezek a tényezők összefüggnek.

2015. dec. 5. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 wiWell ***** válasza:

Szerintem igen, legalábbis nekem tetszik.

Tobbszor elofordult már, hogy a barátommal voltunk olyan társaságban, ahol nem tudta mindenki, hogy mi egy pár vagyunk. Amikor a barátom elkezdett dumálni az irodalomról meg a torténelemrol, láthatóan feléledt pár csaj érdeklodése, aztán meg már nekem volt kellemetlen milyen hulye dumákkal próbálták meg behálózni... ilyen bolcsészféle filozófusbukszák voltak.

2015. dec. 5. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
Ha egymás mellé raknál egy nagyon okos,de átlagos külsejű férfit és egy "jó pasi"-t kevés ésszel, akkor bátran álílthatom,hogy 10 nőből 9 a "jó pasi"-t választaná gondolkodás után.
2015. dec. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
*gondolkodás nélkül
2015. dec. 5. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
Szerintem inkább 10-ből 10.
2015. dec. 5. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
Á nem, ismerek olyat, aki nem, ezért írtam 9-et.
2015. dec. 5. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Linkeljetek már be egy átlagos külsejű férfit.
2015. dec. 5. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!