Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mennyi az a minimális összeg,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi az a minimális összeg, amit elvártok egy nőtől, hogy magára fordítson?

Figyelt kérdés

Havi szinten, hogy ápolt és igényes legyen.


(3000Ft nagyon kevés lenne?)


2015. dec. 2. 19:45
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt mint nő kérdezed? Mert a férfiaknak ezt pénzösszegben kifejezni eszébe sem jut, mi ugyan nem tudjuk ki mennyit költ a kinézetére.
2015. dec. 2. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Amennyiből fel tud öltözni, és sampont, tusfürdőt, borotvát tud venni. Hogy ez egy nőnél mennyi, azt nem tudom.
2015. dec. 2. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

??


szerintem rajtad kívül kevés embernek fordul ez meg a fejében. ez nem mikulás-ajándék.


valószínűleg a férfiakat csak a végeredmény érdekli, amúgy annál ügyesebb vagy, minél olcsóbban kihozod magadból, amit ki akarsz.


N

2015. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Havi szinten? Jó kérdés... Egy fogkrém, sampon, balzsam, krémek stb akár több hónapig is kitarthatnak. Még nekem is nehéz lenne kiszámolnom pontosan. De ez évi 36.000.- ebből sminkek már nem jönnek ki, esetleg a tusfürdők, krémek és ezek igen. De egyrészt nem mindenki sminkeli magát, másrészt az anyagi helyzet is befolyásolja milyen drága dolgokat vesz magának az ember lánya ;)
2015. dec. 2. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
24%
Felőlem annyit költ magára, amennyit akar. Csak ne az én fizetésemből finanszírozza ezt!
2015. dec. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!