Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért sikeresek a humoros...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért sikeresek a humoros férfiak a nőknél?

Figyelt kérdés
2015. nov. 27. 10:05
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
79%
Mert szívesebben vannak egy humoros férfi társaságában, jobban érzik magukat egy ilyen pasival, mint például egy döglött hallal, vagy egy ecetes uborkával.
2015. nov. 27. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim válasza:
78%
Mert szeretünk nevetni..? Humor nélkül unalmas minden szerintem.
2015. nov. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
72%
Így van ez fordítva is! :D
2015. nov. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
78%

Sosem unalmas :-)


Nekem is humorzsák a párom, eleinte fura volt, de élveztem, ma már együtt vagyunk infantilisek :-D

2015. nov. 27. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
78%

Miert sikeresek a mosolygos nok a ferfiaknal?

Na ugyanezert

2015. nov. 27. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
70%
Mivel én is poéngyaros vagyok, ezért jó, ha a páromnak van humorérzéke, különben elég fura lenne a saját poénjaimom röhögni. (Mintha amúgy nem lenne szokásom... :D)
2015. nov. 27. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 opened paradise ***** válasza:

Na ezt azért már ne akarjuk elvenni! Ebben nincs semmi baj sem,éz így van jól.


Te nem szereted jól érezni magadat?

2015. nov. 27. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Mert nem hagyják bekapcsolva a Caps Lock-ot.
2015. nov. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Miért azok az emberek jönnek össze, akik jól érzik magukat egymás társaságában?! Hát hallatlan, hogy merészelik azt választani, akivel kaland az élet, és meg tud nevettetni, azzal szemben, akivel csak morcosan ülnek egymással szemben néma csendben elmélkedve.... Borzasztó, micsoda elvárások, micsoda felszínesség, ez a mai világ... Hát, komolyan. Hallatlan. HALLATLAN!!!!!
2015. nov. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
0%
Én se értem... nálam is mindig azt hiszik a nők, hogy viccelek, aztán csak úgy hopp, leszopnak, én meg nézek, hogy mi a franc.
2015. nov. 27. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!