Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol lehet találni zárt típusú...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol lehet találni zárt típusú csendes, visszahúzódó, szerény típusú aszexuális srácokat?

Figyelt kérdés
Az aszexualitás a nemi érdeklődés maradéktalan hiányát jelenti, az aszexuális ember elutasítja a testiséget.

#csendes #aszexualitás #zárt típusú srác
2015. nov. 27. 09:28
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
20%
Miért akarsz ilyet találni? Inkább egy pszichológust keress, ha teljesen elutasítod a testiséget, annak biztosan valami nyomós oka van.
2015. nov. 27. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
0%
Egyetértek az előttem szólóval!!
2015. nov. 27. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Lehet pszichológushoz menni, de nem feltétlenül van értelme, csak kidobott pénz.

Ha nem lehet semmi különösebb okra visszavezetni ami befolyásolta, nem volt törés, gyakorlatilag ő sem fog tudni mibe kapaszkodni, a tanácsaitól meg egy valóban aszexuális aszexuálisnak nem lesz jobb.

A 9. válaszoló vagyok, az egyik exem végzett pszichológus volt és akkor épp szexuálpszichológiát tanult, ha ő a saját kapcsolatát nem tudta megoldani akkor egy idegenét hogy tudná? Szegénynek eléggé beletiportam a szakmai önértékelésébe.

2015. nov. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

"A 9. válaszoló vagyok, az egyik exem végzett pszichológus volt és akkor épp szexuálpszichológiát tanult, ha ő a saját kapcsolatát nem tudta megoldani akkor egy idegenét hogy tudná?"


Szerintem nincs igazad utolsó. Egyrészt a saját érzéseivel kapcsolatban nem olyan egyszerű szakmailag elfogulatlannak lenni. Másrészt okok mindig vannak.


Pont ma hallgattam egy előadást Tari Annamáriától, és szóba került az aszexualitás, mint a fogyasztói társadalom egyik problémája. Nagyon röviden, az anorexiás tinédzser lánynak nincs menstruációja, egyszerűen leáll magától, nemi élet nulla, mindez az óriási megfelelési kényszer miatt, mert olyan akar lenni, amit a magazinokban lát. Pasik szempontjából pedig sokaknál a munkahelyi stressz, a felpörgött életmód miatt alakul ki impotencia. Youtube-on találtam, nagyon jól összefoglalja a mai társadalom minden problémáját.

2015. nov. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Itt nyújtózkodom, Kérdező :)


10:41, te meg ásd el magad, jó mélyre ha lehet, idióta. Kaptad is gerincből a mínuszt.

2019. szept. 22. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!