Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Hol és hogyan tudok barátnőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol és hogyan tudok barátnőt szerezni sok pénzzel?

Figyelt kérdés

Elég sok pénzem, sok pénzünk van, nem kérkedni akarok vele, de mivel informatikus vagyok, ezért van rendesen jövedelem, de ezért megdolgozok keményen. Szüleim is nagyon gazdagok, tudom, nem szabad a szüleimmel jönni, de már nagyon szeretnék barátnők, ezért luxus autó, óra, ruházat minden megvan, tehát mutatom hogy tehetősebb vagyok, de sajnos még egy éjszakás sem jött össze egy éve.

Egyszerűen hiába mutatom hogy van pénzem a nők csak mosolygok és elkerülnek :( Nem tudom mit csinálok rosszul vagy a nőknek mégsem a pénz a fontos, mert valóban ronda vagyok.


2015. nov. 26. 19:45
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
97%
Amig tart a penz addig barhol. Az mas kerdes hogy milyenek az ilyen nok...
2015. nov. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
88%

Ez szemelyes velemeny, de en az ilyen ferfiakat mint Te messzirol elkerulom

21/N

2015. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
nézd meg schmuck andort ő aztán ronda kövér is még is top 10 csajai vannak
2015. nov. 26. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
1. De ezt mondom mégse jön össze, ez a bajom.
2015. nov. 26. 19:47
 5/13 anonim ***** válasza:
91%

Kevés a pénz, meg a csillogás, ha férfiként nem tudsz semmit nyújtani, de engem pl a pénz egyáltalán nem érdekel. Van munkám és jól keresek, mindent elő teremtek magamnak, amire szükségem van.


"Szüleim is nagyon gazdagok, tudom, nem szabad a szüleimmel jönni, de már nagyon szeretnék barátnők, ezért luxus autó, óra, ruházat minden megvan, tehát mutatom hogy tehetősebb vagyok" Pont ez az ami miatt nem jönnék össze veled!!! Nekem egy férfi se dörgölje ezt oda az orrom alá!!!

2015. nov. 26. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Szórakozóhelyen voltál már?

Egyébként pusztán pénzzel nem fogsz, kell egy kis lazaság/magabiztosság is.

2015. nov. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Nem te vagy a múltkori 20 éves bankigazgató?Ma is jó a műsor.
2015. nov. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Rakd ki a bárpultra egy köteg kamu pénzt(hogy el ne lopják), és figyeld a reakciókat. ;)
2015. nov. 26. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
62%
2015. nov. 26. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ilyen hozzáállással barátnőt sehol. Mivel a párkapcsolathoz intelligencia szükséges, amely a pénzen túlmutató értékekkel való tisztában létnél kezdődik.
2015. nov. 26. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!