Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért írogatják itt a fiúk,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért írogatják itt a fiúk, hogy ÁTLAGOS lányoknak CSAK a pénzes, izmos, jóképű, partiarc pasik kellenek?

Figyelt kérdés

Oké az ilyen, szép, csinos lányok ezek alapvető fontosságúak, mint amilyenek ők:


[link]


[link]


[link]


De az ilyen lányokról, miért feltételeznek ennyi rosszat, mint amilyenek ők:


[link]


[link]


[link]


Én nem tudok ennyi ocsmányságot feltételezni ezekről az átlagos lányokról. Egyáltalán nem tűnnek pénzéhes, beképzelt, egoista, elviselhetetlen, gyúrás - fittness - party mániás p.csáknak, mint a fentebb lévő csajok.


2015. nov. 19. 19:06
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Tapasztalataim szerint még az átlag alatti, nem túl előnyös tulajdonságokkal rendelkező lányok/nők is ugyanilyen igényekkel rendelkeznek. A vicc az a dologban, hogy ez a dolog már az én tinikoromban is így volt, pedig az nem egy-két éve volt.


40/F

2015. nov. 19. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Clark Kent.. ***** válasza:

Nem tudom Kérdező, hogy te fiú vagy lány vagy-e de nagyon el vagy tévedve.


Az átlagos lányok is ugyanúgy működnek mint a szép lányok, mindössze a külsejükben adódik különbség.


Az átlagos nőknek is ugyanúgy tetszenek a gazdag, izmos, jóképű, partiarc férfiak, egyik sem fogja kidobni azt, amelyik próbálkozik nála.


Mindössze az a helyzet, hogy az ilyen pasiknak lehetőségük van választani a nők között, és gyakran a szép csajokat választják az átlagosak pedig hoppon maradnak. Így nekik nem marad más választás, mint a többi átlagos pasassal összejönni.

2015. nov. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 Clark Kent.. ***** válasza:
71%

Még valami:


A lányok, akiket mutattál, nem átlagosak, hanem "átlagon aluliak". De még ők is ugyanazokkal az igényekkel rendelkeznek, amit fentebb írtam.

2015. nov. 19. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mert így van. Legfeljebb az átlagos lányoknak nem mindig jut ilyen, így jobb híján beérik ideiglenesen egy átlagos pasival, de beleszeretni nem tudnak, és az első adandó alkalommal lecserélik.
2015. nov. 19. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
A felső 3 lány pláza cica típus, a 2x2-höz már számoló gép kell nekik, ahogy elnézem őket,amilyen értelmes fejet vágnak. Az alsó 3 lány inkább ronda,mint átlagos, de lehetne belőlük is valamit kihozni. A kérdésre válaszolva, tapasztalatból mondjuk,hogy az átlagos csajoknak is az kell,mint a szép csajoknak. Volt szerencsém nekem is megismerni az ilyesmi átlagos lányok igényeit, amikor társat kerestem, mind személyesen, mind az interneten.
2015. nov. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
16%

1992-ben voltam 17 éves. Csak abban az évben legalább 7-8 olyan inkább átlag alatti lányt ismertem meg, akiknek szóról szóra ezek voltak az igényei. Ebből három most is ismerősöm a facebook-on. Nem részletezném a mostani (40-42 évesek)életüket...

Sok sikert, lányok! :)

2015. nov. 19. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
A második három lány alulról sem súrolja az átlagot.
2015. nov. 19. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az átlagos nők ilyenek..illetve ezek a nők is átlagosak..a csúnyák nem itt kezdődnek..nem tudom egyesek hol élnek..

Mindig sírják itt a fiúk h a nők összetévesztik a rossz stílust a csúnyasággal, pedig a csúnya fiúk csak átlagosak..és igen sokszor azok..magam is szeretem az átlagos fiúkat, sokkal vonzóbbak tudnak lenni mint a szépfiúk..de azért vegyük már észre h ha egy nő nem csinibaba még nem csúnya..ezek a nők nem csúnyák, igaz nem is szépek..

2015. nov. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Az átlagos lányok szépek. Ezek nem azok.
2015. nov. 22. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!