Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Fiúk, ti mikor mondjátok azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti mikor mondjátok azt egy lányra, hogy vonzó?

Figyelt kérdés
Akkor is lehet vonzó, ha nem annyira szép vagy csinos, csak jó a kisugárzása?
2015. nov. 17. 17:11
 1/7 anonim ***** válasza:

Hát én nem vagyok hű de szép, se hű de csinos, sőt, felesleg is van rajtam, és a szemeim is nagyon karikásak mindig - sajna ilyen fajta vagyok!


De egy tök jó pasival mégis mindig vonzódunk egymáshoz és izzik köztünk a levegő. Szóval igen, a kisugárzás sokat számít. :D

2015. nov. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha egy lány vonzó, az olyan, amikor /SZÁMOMRA/ vonzó tulajdonságokkal rendelkezik, legyen az külső vagy belső... de leginkább mindkettő kombinációja. Mint ilyen, ez nem is lehetne szubjektívebb! Ami másnak vonzó, engem lehet, hogy taszít... és ez nem közhely, hanem tény.


24/F

2015. nov. 17. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az, hogy vonzó, nem egyenlő azzal, hogy tökéletes alakja van. Nekem a tündérszép királynő másnak egy átlagos lányka is lehet. Egyénileg változó lehet, hogy kinek mi a vonzó. Van akinek a külső, van akinek a külső-belső összhang...


Én akkor mondom hogy vonzó, amikor nagyon kedvelem és külsőre is vonzódom hozzá szóval érzem, hogy működne a dolog :)

2015. nov. 17. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Attól függ.Ha szexuális vonzalomról van szó,akkor elég,ha csak tetszik külsőre.
2015. nov. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Van amikor egy és ugyanazt értjük az összes kifejezésed alatt.

Aki nem vonzó számomra az nem is szép számomra.


A csinos, az viszont öltözékre és igényességre is szoktam használni akár kortól alkattól függetlenül, ami nem jelenti azt h vonzó is lenne számomra.


De ha az illető nem tetszik nem szép akkor nem is vonzó. (nekem)

2015. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha vonz engem. Amit egyedül énbennem is sok különböző módon is elérhet, hát még másoknál. Ahány ember annyiszor sokféle ízlés. Nincs egységes recept.
2015. nov. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Egy tök idegen lány akkor vonzó számomra (és ezt most egy szürke hétköznapi szituációra értem), ha nem bírok nem rá pillantani, miután megláttam az arcát. Viszont olyan is előfordult már, hogy olyan jól nézett ki a csaj, hogy inkább nem néztem rá, mert nem akartam "nyáladzó kutyának" tűnni. Úgysem lett volna hozzám való. :(

Egyébként nem tudom, hogy a kisugárzást te hogy érted. Ha én meglátok az utcán egy csajt, akkor egyből a kinézete tűnik fel először, a kisugárzásából legfeljebb annyit tudok leszűrni, hogy félénk, bulizós vagy olyan semmilyen. Szerintem a szépség és a kisugárzás szorosan kapcsolódik egymáshoz. Olyan nincs, hogy valaki csúnya legyen, de jól legyen a kisugárzása.

2015. nov. 18. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!