Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Lányok, bennem lehet a hiba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, bennem lehet a hiba?

Figyelt kérdés

Már egy ideje szingli vagyok. Nem dohányzom, nem iszom, heti egyszer sportolok is. (mikor az időm engedi). Itt teszem hozzá, hogy zárkózott vagyok, így nem sok helyre járok el. Társkeresőkön próbálkozom. Volt egy kapcsolatom eddig, az hosszú ideig tartott. Annak lassan már egy éve.

Nagy igényeim nincsenek, csak legyen családcentrikus, megbízható, őszinte, hűséges. Én is egy nagyon egyszerű férfinak tartom magam, semmi nagyobb extra. Egyszerű öltözködés, semmi extra hajviselet. Szóval nagyon nem válogatom meg a nőket. De lehet bennem van a hiba. Csak ilyen idősen már jó lett volna ha gyerekem is születik. :) 26/f


2015. nov. 14. 13:25
 1/6 anonim ***** válasza:
15%

Regular guy vagy, ami mindenképp rossz.


Mint itt a mászkáló csávó: [link]


És igen benned van a hiba! NEFELEDD!!! Mindig mindenért a férfiak a hibásak! Sajnos ez a mai PC vélemény!

2015. nov. 14. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
76%

Két fő problémát látok. Az egyik a társkeresős ismerkedés: ott nagyon nagy a konkurencia, és a látszólagos bőség zavara miatt mindenki a legjobbat akarja kiválasztani a kínálatból. Tehát valamivel nagyon ki kellene tűnnöd a tömegből, vagy a külsőddel, vagy a lenyűgöző stílusoddal, stb.

A másik: "nagyon nem válogatom meg a nőket". Nekem nőként ebből az jön le, hogy ennek a pasinak mindegy, csak legyen már valakije. Nem ENGEM akar, hanem nagyjából bárki jó lenne, aki szóbaáll vele. Ilyen kapcsolatra pedig nem vágyom. Amikor társkeresőztem, mindig messzire elkerültem azokat a férfiakat, akiknél ezt éreztem. Kimondottan előnyös volt, ha egy férfi meg tudta fogalmazni az igényeit, magasra tette a lécet, és azt érezhettem, hogy én ennek megfelelek.

A harmadik: nőben is, férfiban is riasztó, ha a fő cél a családalapítás, gyerekvállalás. Először a kapcsolatot kell kialakítani, stabilizálni, ez évekig tart, és még akkor is bőven kiderülhet, hogy hosszú távon nem működik a dolog. Lehet, hogy ennyi idősen már lehetne gyereked, de ha megfontolatlanul léptél volna kapcsolatba, akkor már vasárnapi apuka is lehetnél, akinek a jövedelmének a fele gyerektartásra megy el. Szóval előbb (!) a kapcsolatra koncentrálj és csak ha tényleg minden stimmel, akkor lehet gyereken gondolkodni.

2015. nov. 14. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen. Mi csajok nem szeretjük az egyszerű srácokat.
2015. nov. 14. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

#3


De a bonyolultakat se. Csak a tökéletest, némi baki csak cigány/fekete csávóknál fér bele (bünözői múlt, munkakerülés)

2015. nov. 14. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Igen. Probalkozz mashol is ismerkedni, ne csak tarskereson. Annyi lehetoseg van: szorakozohelyek (en is felenk vagyok, de ott nem szamit, fel sem tunik senkinek), klubok, kereszteny kozossegek (foleg ha rendes lanyt szeretnel, meg csaladot..), tanfolyamok, szervezett utazasok, stb. Nyiss a vilag fele, hogy legyen lehetoseguk megismerkedni veled.
2015. nov. 18. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem teljes mértékben megegyezik a véleményem a kettes válaszolóéval, amiket leírt, azokon érdemes elgondolkodnod.
2015. nov. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!