Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok egy ilyen lányról?

Figyelt kérdés

Nem szeretne gazdag lenni, kellemesen elvan a maga átlagos életével. Nem èrdeklik a ruhák, csak akkor vesz újat, ha arra szüksége van. Ugyanígy minden használsti cikkel. Az egyszerüséget kedveli.

Ha egy szèp arcú, jó alakú, kedves lányról van szó.


2015. nov. 10. 10:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Kerem felesegnek! (termeszetesen egyszeru eskuvo lenne)
2015. nov. 10. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Ha ez nem jelenti azt egyben, h igenytelen es nincs motivacioja csinosabb lenni, vagy esetleg adni magara, akkor ez gaz felfogas. De ugy egyebkent nincs azzal gond, ha vki az egyszeruseget kedveli, amig ez nem megy at igenytelensegbe :)
2015. nov. 10. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Ha feltételezzük hogy korban is összeillünk és valóban kedves, akkor én jelen pillanatban szerintem pont egy ilyen lányt keresek :)
2015. nov. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Ez pozitív dolog számomra,bár gondolom azért a párjától elfogad kedves szép ajándékokat.


Gondolom te vagy ez a lány.

2015. nov. 10. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Ha nem igénytelen, akkor Ő a tökéletes làny!!!!!!

Gondolj mar bele a mai csajokba...Nem kell tovàbb magyaràzni,ugye?

2015. nov. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Senki sem tökéletes, biztos neked is van valami defekted.
2015. nov. 10. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
44%

Jaj, na megjött a sok szűz nyomi, akinek még sose volt barátnője, de sokuknál még egy csók sem és ők olyan kis naivak h egyből ugranak a sok szépre, jóra ,amit itt összehordtál magadról, feleségül is kérnek egyből. :/


Ha fiatal lányként nem érdekelnek a ruhák, az csak leírva hangzik jól, de ha feltezsel magadról egy képet a ruháidban, amik ugye nem állnak csinosan, nem divatosak, kopottasak is, mert hát téged ez nem érdekel, meg hát még bírja egy darabog, akkor a sok lelkes pasitól megkapod, h nem jössz be nekik valamiért.

2015. nov. 10. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Kedvelem az ilyen lányokat, de mivel én gazdag fiú vagyok, nem hiszem, h érdekelném őt, max ha eltitkolom előtte az anyagi helyzetemet.
2015. nov. 10. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Szép és jó ezt leírni meg olvasgatni, csak a valóságban a "szürke kisegerek" baromira nem hozzák lázba a pasikat. De az vesse rám az első követ, aki nem figyel fel hamarabb egy jóízlésű, stílusos, dekoratív lányra, hanem egyből a 10 éves kabátjában és tornacipő+farmer kombóban járkáló lányra téved azonnal a tekintete. Tudom, nem a külső a legfontosabb mérce, aki aki ad magára, az a környezetére is igényes.

Egyébként ízlések és pofonok. Valakinek a modern lakások jönnek be, valaki meg jobban szereti a régimódi házakat.

2015. nov. 10. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

én szeretem az ilyen nőket és nem azért mert nem volt még bnőm

nekem már 3 bnőm volt életemben és mind a három csaj ilyen volt :) imádom őket :)

2015. nov. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!