Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » A lányoknál előny lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányoknál előny lenne ismerkedésnél, ha kiderülne aegy fickóról, hogy a Real Madridban futballozik?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, van egy átlagos 20 éves fickó, akit szerződtet a Real Madrid, egyenlőre a tartalékcsapatban van, de egy hónap múlva tervezik bemutatni az A csapatnál.


Ha ez tudomására jutna a nőknek, szívesebben randiznának vele?


2015. okt. 26. 02:25
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Inkabb hatrany.
2015. okt. 26. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Részemről inkább hátrány, találkoztam már focistával, és nem azt mondom, hogy mindenkire vonatkozik, de elég erősen megalapozták korábban azt az előítéletem, hogy egy focista, amellett, hogy semmi máshoz nem ért, csak a labdarúgáshoz, más nem is igazán érdekli, szinte csak erről lehet vele beszélni, nagyon egysíkúan, és engem a foci sem mint sport, sem mint hobbi nem érdekelt soha, tehát nem igazán tudnék legalább egy közös pontot mondani.


A modelleknél meg hasonló előítéleteim vannak, sok esetben elég nehéz elképzelnem, hogy az adott lány az elméleti fizika helyett választotta a modellkedést. És gondolom a hasonló a hasonlóval elv alapján.... Van egy ismerősöm, aki focistával jár, együtt is élnek. Régebben a lánnyal még jóban voltam, akkor elég sokat panaszkodott ezekről a kérdésekről. A pasi ott hagyta a főiskolát félúton, hogy focizhasson, semmi másról nem beszél, alig van ideje a lánnyal foglalkozni... Azt ne kérdezd, hogy ennek ellenére mégis, miért van vele, gondolom, idővel megbeszélték a dolgokat. Feltételezem, én csak a panaszkodás részt, a gondokat hallottam, de abból volt bőven, és nagyobb részét a foci okozta.


Nem tudom, én sajnos be kell valljam, elég negatívan állok már eleve a focihoz, mint sportághoz is, de a játékosokhoz főleg. Ritkán hallani olyat, hogy bármelyikük is művelt, egyetemet végzett, dolgos ember lenne. Hobbiból hétvégente a haverokkal még oké, de mint életre szóló hivatás? Á, ez esetemben nem hogy hátrány, abszolút kizáró ok.


De feltételezem vannak felénk is modell lánykák, szerintem keresgélj közöttük, ha rájuk vágysz.

2015. okt. 26. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
17%

1. Akármit is mondanak az itteni női válaszolók, a valóságban rengeteget számít. Keressetek már rá a google-ben, mondjuk az eléggé átlagos kinézetű férfiakból álló német válogatott barátnőire

Google: german footballers girlfriends


2. Nem csak a pénz. Sikeresség, hatalom és az ezekből eredő hatalmas egó, önbizalom, magabiztosság, stb. Ezek eszetlenül képesek vonzani a nőket.


3. Még egyszer az első. Hihetetlenek az itteni női válaszolók. A valóság totálisan ellent mond azoknak, amiket ők állítanak.

2015. okt. 26. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

1. Én már nem az a korosztály vagyok.

2. Nem követem a focit, max. a VB-t, úgy hallás szinten tudom, hogy van ilyen csapat, meg hogy melyik országhoz tartozik, de kb. ennyi.

3. Érdekességnek érdekesség, de nem nagyobb előny, mint bármi más nem hétköznapi dolog (pl. az én maratoni külföldi utazásaim).

2015. okt. 26. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Húszas éveim legelején volt randim 2 "focistával", akik rendesen űzték és komolyabb terveik voltak vele, az egyik egy beképzelt hólyag volt, a másik jófej laza gyerek, nem volt nagyra ezzel, teljesen hétköznapi embernek tekintette magát.
2015. okt. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
25%

13. vagyok.


Nem értem miért pontoztok le. Nézzétek már meg a mai sztárfocisták feleségeit, barátnőit. Elképesztően gyönyörű, modell kinézetű nőik vannak, még ha ők maguk külsőre átlagosan is néznek ki.


A valóságot kellene nézni.

2015. okt. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

08:51


Maximálisan egyetértek veled. Csak hát a nők sem annyira hülyék, hogy leleplezzék magukat. :D

2015. okt. 26. 19:20
 18/21 anonim ***** válasza:
Kérdező, te tulajdonképpen miért kérdezel a nőkről, ha hazugnak tartod a nőket, akik a saját szemszögükből igazat válaszolnak, még ha az a te álláspontoddal nem is egyezik meg?
2015. okt. 26. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 A kérdező kommentje:
A hazugság mindig is hazugság marad, csak némelyik annyira szembeötlő, hogy nem lehet szó nélkül elmenni mellette.
2015. okt. 26. 23:07
 20/21 anonim ***** válasza:

De ne tekints minden nőt hazugnak, akiknek nem az általad példának hozott a top érdekesség. Rengetegféle érdeklődésű nő létezik. Én már csak azért sem követem a VB-n kívül a focit, mert a magyar foci sehol nincs. Talán jobban követném, ha lenne egy nemzetközi szinten is eredményes csapatunk, akiknek érdemes szurkolni, és nem a béka feneke alatt volnánk ebben a sportágban (irreálisan magas pénzekért, amiket másra is lehetne költeni - "vicces", hogy stadionok építésére van pénz, de a metró eredeti tervek szerinti befejezésére nincs...).

Spanyol csapat a Real Madrid, jól tudom? Na, eddig terjed az én ismeretem ezen a téren.

2015. okt. 26. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!