Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Igaz lehet, hogy a hasonló...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Igaz lehet, hogy a hasonló arcformájú emberek vonzóbbnak találják egymást?

Figyelt kérdés
Olvastam egy ilyen kutatásról, érdekelne hogy valakik itt már tapasztalták ezt.
2015. okt. 25. 22:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Nekem magas homlokom van, és valamiért nagyon tetszenek a magas homlokú lányok.
2015. okt. 25. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Valami ilyenről olvastam én is, ez érdekes.
2015. okt. 25. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Lehet benne valami, nekünk is hasonlít az arcberendezésünk a párommal
2015. okt. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Első, ugyan ez, nekem is magasabb homlokom van, nem kopaszodom, csak hosszúkás az arcom.


2 lány tetszett idáig úgy komolyabban, és mind a kettőnek magasabb homloka van, hosszúkásabb arca, de ezt csak később vettem egyébként észre.

2015. okt. 25. 22:17
 5/10 anonim ***** válasza:
87%

Igen, igaz lehet. 2 exem és a férjem is valahogy egy kalapból lettek kihúzva. Eléggé hasonlónak látom magunkat. Illetve így utólag visszanézve egy ettől teljesen eltérő típus is tetszik..2 másik ex, illetve egy kollégám akit nagyon vonzónak tartok. Hát ők is nagyon hasonlítanak egymásra, szintén ilyen "egy kalap"ból szedett férfiak.


És tényleg két teljesen más típus. Szőkésbarna-kék szem, genetikailag nulla testszőrzet. A másik pedig már-már fekete haj, barna szem, és borosta/szakáll.


Arcra a szőkésbarna társasággal hasonlítok, de nagyon.

2015. okt. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Van benne valami. Elég jóképűnek tartom magam, szabályos arcom van, és leginkább az ilyen szép babaarcú lányok jönnek be. Illetve nekem zöld szemem van, és szemszínben is a zöldszemű lányok tetszenek a legjobban.
2015. okt. 25. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Fontos, hogy most kizárólag csak az arcformáról van szó,


szem színe, mérete, orr, száj, ilyesmi nem számít

2015. okt. 25. 22:30
 8/10 Interferencia ***** válasza:
Simán.
2015. okt. 25. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nekem még sosem tetszett olyan srác, akivel hasonlítottunk volna, szóval rám nem igaz.
2015. okt. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A házastársak idővel elkezdenek egymásra hasonlítani. Ha már az ismerkedés pillanatában is hasonlítanak, akkor sokkal több a közös bennük, kevesebbet kell csiszolódni. Nézz végig a párokon ... elég sok az egyforma kinézetű.
2015. okt. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!