Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Miért nem hisznek egyesek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

_Harry Potter_ kérdése:

Miért nem hisznek egyesek abban, hogy léteznek szép lányok azon kívül, amit eddig láttak? Azt gondolják, amiben élünk, az egy elvarázsolt világ?

Figyelt kérdés

Buta kérdésnek tűnik, pedig nem viccelek.


Ha mutat valaki egy képet egy népszerű/népszerűtlen jó csajról, a fanyalgók mindig megjelennek.


"Photoshop" "Agyon van sminkelve" "A modellek élőben mind rondák!" stb - olvashatjuk ezeket a megkeseredett válaszokat. Kérdésem a következő: Honnan a fenéből veszik? Eredetileg a kérdést Eva Longoria ihlette, de általánosságban tapasztaltam ezt a hülyeséget.


Miért gondolják azt, hogy ha valaki posztol egy képet az alakjáról/magáról az szerkesztett? Tudok egy pár hétköznapi csajt, akik élőben is ugyanolyan jól néznek ki, mint a képeken. Fenekük ugyanúgy kerekedik, a mellük ugyanolyan látványos, semmi fake nincs benne.


A másik eset az ismert/népszerű nők. Volt alkalmam egy párat élőben is látni, részben a szerencsének, részben protekciónak köszönhetően, de nem csak nekem, hanem közeli rokonnak is. Ez alapján tudom mondani, hogy Zimány Linda élőben is ugyanolyan jó csaj, Dukai Reginának meg ugyanolyan jó a feneke, mint a képeken, (vagyis pár éve még így volt, nem tudom most hogy néz ki.). Másról csak képeket láttam smink nélkül, de nekem ugyanúgy bejön.


Vagy megemlíthetem a barátnőmet is, akinek a szemeiről az ember azt hinné az ember, hogy photosoppolta, pedig nem, neki bizony élőben is szép nagy kék szemei vannak.


Nem mondom persze, hogy nincs olyan nő, aki manipulálná a képeit, vagy magát azzal, hogy egy kiló sminket tesz az arcára. Nyilván, van ilyen. De Ki volt az a buta ember, aki elterjesztette, hogy a jó nők, (pl a modellek) csak valaminek köszönhetően szépek, és alapból nem? A lúzerek vigasztalják magukat ezzel, hogy nem akad nekik egy szép asszony?


2015. okt. 20. 19:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

A rinyát pont ellenkezőleg értettem mint ahogy te értetted :)

De amúgy már házas is voltam, igaz akkor jó hülye voltam :)

2015. okt. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Szerintem is sok szép lány van, nem győzök gyönyörködni bennük, akár merre járok. :D Annak ellenére, hogy én is azok közé tartozok, akiknek még egy romantikus séta, kézen fogva se jött össze.

De nem vágom, hogy neked konkrétan mi a problémád.

2015. okt. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

"A lúzerek vigasztalják magukat ezzel, hogy nem akad nekik egy szép asszony?"


Ezek a "lúzerek" általában nem olyan jó küllemű, magas státuszú, kitömött zsebű pasik, mint akikkel az általad említett ismert, és nem ismert ténylegesen szép csajok szóba állnak.


Egyébként helyes a gondolat meneted ezzel vigasztalják magukat, ahogy mondod. 27/F

2015. okt. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!